Najbliższy BIEG we Wrocławiu

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Bieg IT w liczbach

uczestników

metry w rzucie PC

przebiegniętych kilometrów

drużyn damskich

edycji

%

mężczyzn

O Biegu

Zgodnie z ideą IT KONTRAKT „aktywnie po pracy – efektywnie w pracy” tworzymy okazję do spotkania się społeczności IT nie tylko na polu zawodowym, ale w rywalizacji sportowej. Co roku organizowane są dwie edycje wydarzenia: w Warszawie oraz we Wrocławiu, gdzie mieści się nasza siedziba.

Zawody odbywają się cyklicznie w maju i we wrześniu. Dystans, który uczestnicy mają do pokonania to 10km. Każdy kto pracuje lub studiuje kierunki informatyczne jest mile widziany na starcie. Dla osób, które pragną dopingować swoim najbliższych i przyjaciół przewidziane są liczne atrakcje. Dla najmłodszych organizowany jest Bieg Bajtka. Sami uczestnicy mogą się również wykazać siłą w konkursie na najdalszy „Rzut PCem”.

„Bieganie to dyscyplina w której uczymy się rywalizacji z najtrudniejszym przeciwnikiem samym – sobą. To rodzaj aktywności zaspakajający w szlachetny sposób potrzebę rywalizacji i osiągania wyników. W Polsce cieszy się nieustannie rosnącą popularnością, również wśród specjalistów IT. Co więcej, bieganie staje się często stylem życia i odpowiedzią na korporacyjną codzienność.”

 

Leszek Kowalczykiewicz, Prezes IT Kontrakt

Aktualności

Konkurs RUN FOR IT

Na Fanpage'u IT Kontrakt ruszył konkurs, w którym nagrodą jest opaska sportowa FitBit Challenge HR. Aby wziąć w nim udział należy wysłać zdjęcie przedstawiające element sportowy, może być to gadżet lub ulubione buty do biegania, wraz z grafitti "RUN FOR IT", które...

czytaj dalej

Bieg IT w Warszawie 2017

Ruszyły zapisy do kolejnej edycji Biegu IT w Warszawie, która odbędzie się 13 maja 2017 roku! Zaprogramuj się na bieganie i zapisz się już dziś!

czytaj dalej

Rzut PCem 2016

Na biegu organizujemy imprezę towarzyszącą w postaci firmowego rzutu PC-em, „blaszakiem”, „złomem” etc. Zasady są proste.

czytaj dalej

Mapa biegu: WARSZAWA

Organizator

Partnerzy

Patroni

Nagrody

Jesteśmy członkami