11.09.2017
Administrator Baz Danych
Numer referencyjny: AW/A/TWAW/09/ITK
Miejsce pracy: Warszawa

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osób na stanowisko:

  • miejsce pracy: Warszawa
  • numer referencyjny: AW/A/TWAW/09/ITK
  • data dodania oferty: 11.09.2017
obowiązki
  • Administrowanie bazami danych Oracle oraz MS SQL
  • Wykonywanie kopii bezpieczeństwa, instalacja, aktualizacja, optymalizacja
  • Utrzymanie ciągłości pracy systemów baz danych
  • Bieżący monitoring działania oraz planowanie rozwoju systemów
  • Opracowanie, kontrola i wdrażanie procedur bezpieczeństwa w zakresie baz danych
wymagania
  • Wykształcenie wyższe preferowane informatyczne
  • Około 2-3 letnie doświadczenie jako Administrator Baz Danych
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych MS SQL – 2008 - 2014
  • Dobra znajomość Oracle, PostgreSQL
  • Podstawowa wiedza z zakresu programowania i tworzenia raportów
  • Znajomość zagadnień z zakresu systemów operacyjnych Microsoft, Linux
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Proaktywne podejście i wysoko rozwinięte umiejętności komunikowania się
mile widziane
  • Znajomość wielowymiarowych baz danych (OLAP), narzędzi ETL oraz Interbase
oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową
  • Dofinansowanie do posiłków, szkolenia
  • Pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej,
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów w dynamicznym zespole
  • Wyjątkową kulturę organizacyjną, która ceni różnorodność i otwartość
  • Pracę w największej prywatnej grupie medialnej w Polsce
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Nagrody

Jesteśmy członkami