05.09.2017
Developer TIBCO (BusinessWorks w. 6)
Numer referencyjny: ARU/TibcoDev/09/WAW/P
Miejsce pracy: Warszawa

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osób na stanowisko:

  • miejsce pracy: Warszawa
  • numer referencyjny: ARU/TibcoDev/09/WAW/P
  • data dodania oferty: 05.09.2017
obowiązki
  • Odpowiedzialność za pisanie, konfigurowanie oraz tuningowanie nowych komponentów systemu.
  • Tworzenie/rozwijanie produktów informatycznych w oparciu o narzędzia TIBCO
  •  Wykonanie projektu rozwiązania, implementacja, konfiguracja i wdrożenie
wymagania
  • Minimum roczne doświadczenie w projektowaniu i implementacji rozwiązań opartych o technologie Tibco BusinessWorks rel.6
  • Znajomość architektury SOA oraz wzorców integracyjnych
  • Bardzo dobra znajomość  Java, JEE, PL/SQL, Web Services, XML (XSD, SPATH, XSLT)
  • Znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie B2 (w mowie oraz piśmie)
oferujemy
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  •  Prywatną opiekę medyczną

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Nagrody

Jesteśmy członkami