04.11.2017
Frontend Developer
Numer referencyjny: NK/FRONT/WAW/08/ITK
Miejsce pracy: Warszawa

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osób na stanowisko:

  • miejsce pracy: Warszawa
  • numer referencyjny: NK/FRONT/WAW/08/ITK
  • data dodania oferty: 04.11.2017
obowiązki
  • Współpraca z jednostkami biznesowymi i zespołami analitycznymi w zakresie tworzenia rozwiązań informatycznych
  • Udział w projektach technologicznych
  • Realizacje prac programistycznych w  JavaScript (jQuery)
  • Uczestnictwo w testach aplikacji internetowych
  • Praca w międzynarodowym banku
wymagania
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość JavaScript (jQuery), HTML, CSS
  • Wiedza związana z funkcjonowaniem stron aplikacji Internetowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
oferujemy
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Nagrody

Jesteśmy członkami