Aktualności

Warszawski Bieg IT za nami

Pełna mobilizacja, duch rywalizacji, adrenalina, a na mecie, pomimo oznak zmęczenia – radość i satysfakcja – takie emocje towarzyszyły uczestnikom Biegu IT.

Bieg IT to wydarzenie, którym firma IT Kontrak realizuje idee „Aktywnie po pracy – efektywnie w pracy”. To świetna okazja do spotkania się społeczności IT poza pracą i integracji poprzez rywalizację sportową. Na starcie drugiej edycji organizowanego przez IT Kontakt zawodów biegowych pojawiło się kilkuset uczestników.

– Cel, który stawiamy sobie organizując Bieg IT, to promocja aktywnego wypoczynku wśród pracowników IT i studentów kierunków informatycznych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za jego realizowanie – mówi Marceli Smela, prezes zarządu IT Kontrakt.

W klasyfikacji męskiej z czasem 34: 16 zwyciężył Sebastian Polak. Z drugim czasem uplasował się Krzysztof Krygier ze stratą 44 sekund do zwycięzcy. Trzecie miejsce zajął Sylwester Kuśmierz. W klasyfikacji kobiet pierwsze miejsce zajęła Paulina Prugar-Fukowska, która pokonała trasę biegu w czasie 45:22. Monika Gocha ukończyła bieg na drugiej pozycji, trzecia była Edyta Witkowska. Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy.