Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Katowickie QAtowice

QAtowice MeetUp #2, łączące wszystkich chętnych na rozmowy o Quality Assurance, odbyło się w Katowicach 27 lutego, było to już drugie spotkanie w ramach cyklu QAtowice. Pomimo załamania pogody i ogromnej ulewy udało się zebrać w Strefie Centralnej  – przy smacznym poczęstunku – entuzjastów  branży IT. 🙂

Tym razem poruszone zostały tematy związane z testami automatycznymi dla aplikacji RWD. Prelegenci dzielnie sprostali wszystkim pytaniom dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniem, moderując powstałą dyskusję.

Zainteresowani mogli dowiedzieć się o kosztach związanych z wdrożeniem RWD, czasie wczytywania się takich stron oraz ich wpływu na pozycjonowanie w wyszukiwarce. Ponadto omówione zostały narzędzia takie jak: RWD Tester, ViewportResizer, Cloud, Browserstack oraz Galen.

Poznaj naszych prelegentów

Spotkanie prowadzili niestrudzeni Piotrkowie – Piotrek Grzesiak i Piotrek Guziński, nasi QA Engineerowie, którzy mocno zaangażowali się w tworzenie wydarzeń.

Piotr Grzesiak

Posiada ponad 7-letnie doświadczenie w pisaniu testów automatycznych dla aplikacji webowych oraz desktopowych w m.in. w Javie, Webdriverze, SoapUI, UFT, ALM oraz Robotframework. Swoje kompetencje potwierdza jako szkoleniowiec i mentor zespołu.

Piotr Guziński

Jest developerem z “nastoletnim” doświadczeniem w projektowaniu aplikacji. Swoją przygodę z Quality Assurance zaczął 5 lat temu. Pracował z takimi narzędziami, jak: Selenium Webdriver, Protractor, HP UFT/ALM, Robot Framework, SoapUI, JMeter oraz NeoLoad.

Komentarze

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.