Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

12 edycja Biegu “Policz się z cukrzycą”

Nie od dziś wiadomo, że chętnie włączamy się w akcje charytatywne. Dlatego nie mogło nas zabraknąć na tegorocznej edycji biegu „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”. Organizowany po raz 12 w ramach Finałowych działań WOŚP bieg, po raz pierwszy organizowany był we Wrocławiu.

Na zebranie się grupy śmiałków długo nie trzeba było czekać. I tak 14 stycznia 290 ochotników ochoczo stanęło w szranki z lekkim mrozem i oczywiście pokonaniem 10 pętli wokół wrocławskiego rynku. Bez problemu pokonali oni dystans 5,5 km. Wydarzenie dumnie wspierało i sponsorowało IT KONTRAKT, który już pomału rozgrzewa się do tegorocznej edycji Bieg IT!

Galeria zdjęć

Komentarze

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.