Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Technologiczny NASCAR, czyli automatyzacja testów i backend’owe sztuczki z Selenium

Idąc za ciosem Selenium, na tym IT Kamp porozmawiamy o tym, czy testy automatyczne mają sens oraz co sprawia, że są lepszej jakości. Pochylimy się nad skrótem E2E, czyli dlaczego najważniejszy jest mityczny „klient” i kim on właściwie jest. Jak odpowiedzieć na jego potrzeby, gdzie szukać pomocy i jakich narzędzi użyć, żeby uzyskać zamierzony cel jakim jest najwyższa jakość.

Zakres:

  1. Przegląd świata technologii, czym są ciągłe wdrożenia i jak reagować na premiery nowych technologii, jak być na czasie
  2. Jak zdefiniować klienta, jak znaleźć informacje i z nich korzystać
  3. Planowanie testów pod kątem klienta-odbiorcy
  4. Infrastruktura, narzędzia i “kod”, który wspiera punkty 1-3

Organizacyjnie:

Dla najszybszych którzy dotrą na Meetupa przygotowaliśmy darmowe piwko i poczęstunek w postaci pysznej kanapki od Pastrami Deli!

Dla aktywnych tradycyjnie nagrody w postaci książek/gadżetów.

Zapisz się i widzimy się na miejscu!

Komentarze

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.