Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Bieg Bajtka

Jak co roku, po oficjalnym biegu na 10 km, na linii startu staną najmłodsi uczestnicy wydarzenia, aby zmierzyć się w Biegu Bajtka 2018. Tegoroczna edycja została podzielona na dwie kategorie wiekowe. Do biegu obowiązują zapisy, tylko w biurze zawodów.

 • 2-7 lat – Bieg na ok. 100 metrów
 • 8-12 lat – Bieg na ok. 400 metrów

REGULAMIN Bieg Bajtka – na bieg obowiązuje określona liczba 150 miejsc. Bieg odbędzie się na dwóch dystansach 100 m (do 7 lat) oraz 400 metrów (powyżej 8 lat). Pula miejsc obowiązuje na oba dystanse. Zapisy będą dostępne w biurze zawodów do wyczerpania puli miejsc startowych. Zbiórka do biegu odbedize się po zakończeniu głównego czyli o 12:30 na mecie beigu.

 1. Bieg ma charakter zabawy.
 2. Obowiązuje określona liczba 150 miejsc (wspólna pula).
 3. Bieg odbędzie się na dwóch dystansach 2-7 lat – Bieg na ok. 100 metrów oraz 8-12 lat – Bieg na ok. 400 metrów
 4. W Biegu Bajtka nie wyłaniamy zwycięzców. Każdy sportowiec, który przebiegnie metę, pamiątkowy medal.
 5. Zapisy będą dostępne w godzinach działania biura zawodów w piątek oraz w sobotę do wyczerpania puli miejsc startowych (godziny pracy biura zawodów zostaną opublikowane w informacjach organizacyjnych).
 6. Opiekunowie prawni zgłaszający dziecko w dniu biegu podpisują oświadczenie w biurze zawodów, że osoba niepełnoletnia startuje w zawodach wyłącznie na ich odpowiedzialność. Posiada dobry stan zdrowia, nie ma przeciwwskazań medycznych i ogólnoustrojowych do wzięcia udziału w zawodach biegowych. Deklarują, że podopieczny/podopieczna posiada ubezpieczenie NNW jednocześnie zwalniają organizatora z odpowiedzialności prawnej za potencjalne uraz doznane podczas biegu.
 7. Zbiórka do biegu odbędzie się po zakończeniu głównego czyli o 12:30 pod bramą startową biegu.
 8. Bieg jest bezpłatny.
 9. Organizator zobowiązuje się do prawidłowego i bezpiecznego przeprowadzenia biegu, który ma charakter zabawy i nie jest nastawiony na rywalizację. Organizator zapewnia również pełne zabezpieczenie medyczne.

Komentarze

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.