Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Atrakcje dla najmłodszych w Warszawie

Programować można już od najmłodszych lat! O tym na pewno przekonają się wszystkie dzieci, które wraz ze swoimi rodzicami przyjdą na warszawska edycję Biegu IT w Forcie Bema w sobotę, 19 maja 2018.

W specjalnie wydzielonej strefie, mocno związanej z profesją ich rodziców, odbywać się będą warsztaty z robotyki. W trakcie zajęć każdy maluch będzie mógł zbudować swojego pierwszego robota, a dzięki specjalnie napisanemu programowi sprawić, że ożyje. Dodatkowo w strefie zwanej “Robostoiskiem”, mali konstruktorzy będę mogli za pomocą tabletu przeprowadzić robota przez specjalnie stworzony labirynt. Nie zabraknie również typowo piknikowych atrakcji jak: malowanie buziek, dmuchańce czy bańki.

Komentarze

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.