Avenga: Nowy globalny ekspert w obszarze transformacji cyfrowej

 

  • Dostawcy usług IT: firmy IT Kontrakt, Sevenval, CoreValue i Solidbrain łączą siły, tworząc Avenga.
  • Ponad 20 lat doświadczeń w tworzeniu zindywidualizowanych rozwiązań IT od strategii do wdrożenia.
  • 2500 wysoko wyspecjalizowanych pracowników w Europie, USA i Azji.
  • Avenga jest wspierana przez fundusze zarządzane przez Oaktree Capital Management i Cornerstone Partners.

 

 

Nowa, globalna platforma cyfrowa Avenga połączy siły czterech wiodących europejskich specjalistów IT Kontrakt, Sevenval, CoreValue i Solidbrain. W ten sposób firma łączy szybkość, elastyczność i innowacyjność spółek typu start-up z doświadczeniem wdrożeniowym i procesami w obszarze dostawy od doświadczonego i dużego dostawcy. Dlatego też Avenga celowo stawia na płaską strukturę hierarchiczną bez stałej siedziby głównej. „Uważamy scentralizowane zarządzanie przedsiębiorstwem za przestarzałe” – mówi Jan Webering, CEO Avenga. „Avenga działa jak zwinny ekosystem, tworząc platformę współpracy, na której firmy mogą znaleźć wiedzę, której poszukują ze względu na realizowane projekty cyfryzacji”.

 

„Globalny lider w obszarze cyfryzacji”

 

Avenga zatrudnia w Europie ponad 2500 wysoko wyspecjalizowanych pracowników. „Avenga jest liderem w obszarze cyfryzacji w Europie” – mówi Jan Webering. „Jako światowy lider w obszarze IT i transformacji cyfrowej wdrażamy rewolucyjne rozwiązania, które dogłębnie zmieniają starsze i tradycyjne modele funkcjonujące na rynku IT. Projekty realizujemy dzięki pracy naszych własnych ekspertów z Europy, Azji i USA, a ten model działania umożliwia nam opracowywanie wysoce innowacyjnych i spersonalizowanych rozwiązań dla naszych klientów.”

 

Naszym celem jest dostarczanie wartości / Wartości jako motyw przewodni

 

Avenga zbudowała już długoterminowe relacje z ponad 350 klientami: w sektorze farmaceutycznym, opieki zdrowotnej, nieruchomości i motoryzacyjnym, a także w branży ubezpieczeniowej, finansowej, medialnej i handlowej. Rozwiązania i usługi Avenga pomagają firmom działać w bardziej zwinny sposób i skrócić czas wprowadzania produktów i usług na rynek. Jednocześnie dostawca usług IT polega na zrównoważonym i odpowiedzialnym zarządzaniu w całym łańcuchu dostaw. „Zrównoważony rozwój jako centralna wartość korporacyjna zasadniczo odróżnia Avengę od innych dostawców” – mówi Jan Webering. „Wiele firm mówi o zrównoważonym rozwoju – my nim żyjemy”.

 

Szybkie i skuteczne, innowacyjne zorientowane na klienta działania

 

Avenga może pochwalić się bardzo dużą innowacyjnością dzięki wysoko specjalistycznej wiedzy technologicznej ponad 2500 pracowników zatrudnionych w 18 lokalizacjach, głównie w Europie, ale także w Stanach Zjednoczonych i Azji – przy czym większość naszych specjalistów pracuje na terenie Europy. Wspierając przede wszystkim przedsiębiorstwa i duże firmy w procesie cyfrowej transformacji, Avenga prowadzi projekty na przestrzeni całego cyfrowego łańcucha tworzenia wartości, od strategii i doświadczenia użytkownika do wdrożenia oprogramowania i rozwiązań informatycznych, w tym usług hostingowych i operacyjnych. „Pomagamy naszym klientom stać się cyfrowymi liderami i pionierami transformacji w ich branży” – mówi Webering.

 

O Avenga: https://www.avenga.com/

 

Kontakt dla prasy:

Liliia Smirnova

liliia.smirnova@avenga.com 

+38 067 905 7060

Polecane artykuły
array(0) { }
Jak wynika z raportu “CIO Insight. Dlaczego warto zaprosić AI do firmy”, opracowanego na podstawie badania Klubu CIO i IT Kontrakt, 77% spośród dużych firm…
Polska firma buduje podmiot oferujący kompleksowe wsparcie w obszarze IT, o paneuropejskim a wkrótce o globalnym zasięgu. Model jest unikalny ze względu na skalowalną metodykę…
Nagrody i wyróżnienia
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Zapytanie ofertowe
Copyright © 2020 by IT Kontrakt. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony, w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez “IT KONTRAKT” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.