Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Bieg IT – Relacja z biegu

Wiosenna aura, piękne słońce, głośny doping na trasie i niezwykła atmosfera biegowej rywalizacji – tak w skrócie można podsumować „Dyszkę IT” rozgrywaną w ramach siódmej edycji Biegu IT, największej imprezy sportowej branży informatycznej w Polsce, której jesteśmy organizatorem!

12 maja Park Powsin w Warszawie należał do miłośników biegania. Na starcie pojawiło się 350 uczestników. Dystans 10 km pokonywano w dwóch kategoriach: indywidualnej oraz drużynowej. „Dyszka IT” zgromadziła zarówno prawdziwych biegowych wyjadaczy, którzy od pierwszych metrów narzucili tempo, jak i sporą grupę osób początkujących, próbujących swoich sił po raz pierwszy.

Kto stanął na podium?

 

Jedni biegną, by poprawić życiowe wyniki i podtrzymać formę, inni, by udowodnić sobie, że można. Dlatego też w przypadku Biegu IT, absolutnie każdy, kto przekroczył linię mety był dla nas zwycięzcą, którego uhonorowaliśmy pamiątkowym medalem. Po skończonym biegu, spośród wszystkich biegaczy wyłoniono najlepsze indywidualne i drużynowe czasy, które prezentują się następująco:

Na podium w klasyfikacji męskiej stanęli:

 1. Miejsce – Piotr Holly – 00:38:02
 2. Miejsce – Tomasz Pająk – 00:38:28
 3. Miejsce – Michał Murawski – 00:38:36

Na podium klasyfikacji damskiej:

 1. Miejsce – Andżelika Dzięgiel – 00:39:42
 2. Miejsce – Maja Michalak – 00:45:26
 3. Miejsce – Małgorzata Miejka – 00:48:29

Na podium klasyfikacji drużynowej:

 1. Miejsce – IT Kontrakt – 02:50:08
 2. Miejsce – Innogy Runners – 02:51:06
 3. Miejsce – Billenium Sqad – 02:56:56

 

Konkursy i atrakcje

 

Bieg IT to nie tylko sportowe emocje biegaczy. Organizatorzy przygotowali na ten dzień także kilka dodatkowych atrakcji. Przed głównym biegiem odbyła się wspólna rozgrzewka dla zawodników. Nie zabrakło także rozrywek dla najmłodszych. Z myślą o nich powstała strefa dziecięca, w której najmłodsi mogli m.in. bezpłatnie korzystać z symulatorów jazdy na minimotorze, pobawić się z animatorami, za pomocą farb przeobrazić swoją twarz w ulubione zwierzątko, poskakać na dmuchanym zamku, czy też zdobyć medal w Biegu Bajtka na dystansie 100 metrów (do 8 lat) oraz 400 metrów (powyżej 8 lat). Dzieciaki bawiły się świetnie!

Podczas imprezy zorganizowano również konkurs Rzut PC-etem. Udział w nim brały osoby reprezentuje daną firmę uczestniczącą w biegu „Dyszka IT”. Na podium stanęli:

Klasyfikacja damska:

 1. Miejsce – Chojnacka Agnieszka
 2. Miejsce – Rembowicz Katarzyna
 3. Miejsce – Michalik Katarzyna

Klasyfikacja męska:

 1. Miejsce – Kokoryn Mariusz
 2. Miejsce – Kęska Piotr
 3. Miejsce – Socha Marcin

Mariusz Kokoryn, startując w tegorocznej edycji zawodów, po raz kolejny obronił tytuł w tej ekscytującej rywalizacji.

Bieg IT w Warszawie i tym razem okazał się emocjonującym spotkaniem, które zgromadziło liczne grono specjalistów IT, jak i kibicujących im rodzin. Sportowy charakter imprezy, atmosfera familijnego pikniku, atrakcje dla najmłodszych, wszystko to sprawiło, że impreza spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród wszystkich uczestników.

Galeria zdjęć

Komentarze

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.