Bieg IT w Warszawie 2017

13 maja 2017 roku wyłącz komputer i stań na linii startu, obok innych miłośników biegania i branży IT.

To już trzeci raz, kiedy w Warszawie specjaliści i pasjonaci sektora informatycznego będą ze sobą rywalizować o miejsce na podium i tytuł najszybszego biegacza IT. Aby wziąć udział w biegu, wystarczy się zapisać

TUTAJ

Poza laurami dla zwycięzców kategorii open organizujemy również kategorię drużynową w której będą klasyfikowane cztery najszybsze osoby.

Wszyscy uczestnicy przed rozpoczęciem biegu otrzymają od organizatorów pakiet startowy, koszulkę, a po przebiegnięciu mety, pamiątkowy medal. Każda z zarejestrowanych osób będzie mieć również szansę na wygranie nagrody głównej, która przyznawana jest na podstawie losowania.

Na Bieg zapraszamy zarówno uczestników jak i osoby towarzyszące, które kibicować będą najbliższym. Dla wszystkich przewidziane są liczne atrakcje i zabawy. Najmłodsi,  będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w corocznym Biegu Bajtka.

Aby dowiedzieć się więcej na temat inicjatywy, zapraszamy na stronę: Bieg IT

Polecane artykuły
Z dniem 1. marca 2018 roku pan Leszek Kowalczykiewicz, dotychczasowy Prezes Zarządu IT Kontrakt i jeden z jej udziałowców, został mianowany Członkiem Rady Nadzorczej. Do…
W zeszłym roku z inicjatywy Michała Tomasika, jednego z naszych Dyrektorów, powstała akcja CSR –...
Nagrody
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Skontaktuj się

Copyright © 2018 by IT Kontrakt. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.