Bieg IT Warszawa 2016 – Zaprogramuj się na bieganie!

Zachęcamy do wyłączenia komputerów 14 maja i dołączenie do innych uczestników w Parku Kultury Powsin w Warszawie. Pobiec może każdy, kto związany jest z branżą IT, studenci i osoby z dłuższym stażem.

Klasyfikacja Biegu obejmuje trzy kategorie:

  • Open – dla osób lubiących indywidualnie walczyć o najlepszy wynik
  • Drużynową – dla tych, którzy preferują pracę zespołową
  • Wiekową – od 18 lat (górnej granicy wiekowej – brak)

Po raz pierwszy w Warszawie, będzie możliwy podział na drużyny męskie i damskie. W ubiegłym roku, we Wrocławiu, na starcie stanęło aż 9 grup kobiecych. Wszyscy uczestnicy przed rozpoczęciem biegu otrzymają od organizatorów pakiet startowy, koszulkę a po przebiegnięciu mety, pamiątkowy medal. Każda z zarejestrowanych osób będzie mieć również szansę na wygranie nagrody głównej, która przyznawana jest na podstawie losowania.

Na Bieg zapraszamy zarówno uczestników jak i osoby towarzyszące, które kibicować będą najbliższym. Dla wszystkich przewidziane są liczne atrakcje i zabawy. Najmłodsi,  będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w corocznym Biegu Bajtka.

Aby dowiedzieć się więcej na temat inicjatywy, zapraszamy na stronę: Bieg IT

Zapisy już trwają!

Polecane artykuły
Z Placu Unii na Rondo Daszyńskiego! Warszawski oddział IT Kontrakt już w nowej lokalizacji –...
Firmie IT Kontrakt ‘stuknęło’ już 14 lat i szczęśliwie na pokładzie mamy pracowników, którzy są...
Nagrody i wyróżnienia
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Skontaktuj się

Copyright © 2018 by IT Kontrakt. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony, w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez “IT KONTRAKT” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.