Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Bieg IT Wrocław – Startujemy z zapisami!

Każdy biegacz otrzyma w pakiecie startowym:

  • wyjątkową koszulkę techniczną
  • medal
  • worek sportowy
  • bufet owocowy na mecie.

Nie zabraknie oczywiście atrakcyjnych nagród. Bieg IT to wspaniała okazja do sprawdzenia swoich możliwości oraz odpoczynku. Zapraszamy do uczestnictwa i wspólnej rywalizacji.

W 2018 roku pobiegniecie w tej samej, sprawdzonej lokalizacji Stadionu Olimpijskiego. Trasa to jedna pętla 10 km:

Firma IT Kontrakt, jako inicjator jedynego w Polsce biegu branży informatycznej, już po raz dziesiąty wraz z Stowarzyszeniem Pro-Run, chce zachęcić wszystkich do udziału w najbardziej sportowej imprezie tej branży.

 

Już 22 września na Stadionie Olimpijskim, o godzinie 11:00, na linii startu spotkają się pasjonaci branży IT – profesjonaliści, specjaliści, freelancerzy, studenci oraz wszyscy, którzy lubią biegać. Bieg IT zrzesza tych, którzy żyją zgodnie z przesłaniem „Aktywnie po pracy – Efektywnie w pracy”. Nie straszny Ci dystans 10 kilometrów? W takim razie widzimy się na starcie!

Nasze coroczne wydarzenie organizowane jest w formie familijnego pikniku, który przewiduje atrakcje dla osób startujących, towarzyszących oraz dla najmłodszych uczestników. Dzieci będą mieć szansę na zdobycie medalu w dwóch kategoriach „Biegu Bajtka”: 100 metrów (do 8 lat) oraz 400 metrów (powyżej 8 lat).

ZAPISY
REGULAMIN

Nie zwlekaj! Zapoznaj się z Regulaminem i zgłoś się – drużynowo lub indywidualnie!

Komentarze

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.