Computerworld TOP200

W tegorocznym zestawieniu magazynu Computerworld TOP200 spółka IT Kontrakt awansowała z 8 pozycji rankingowej na 4 miejsce w kategorii najwięksi dostawcy usług outsourcingowych oraz w kategorii zakresu usług outsourcingowych.

„Wysokie pozycje rankingowe w 20 najważniejszych dla nas kategoriach odzwierciedlają intensywny rozwój naszej firmy, poszerzenie portfolio usługowego, ale przede wszystkim potwierdzają, że oferowane przez nas rozwiązania IT oraz modele współpracy odpowiadają potrzebom naszych klientów” – komentuje Leszek Kowalczykiewicz, Prezes IT Kontrakt.

Współpraca ze 119 klientami z Polski i zagranicy zaprocentowała 11 pozycją rankingową w kategorii największych dostawców rozwiązań i usług IT dla sektora dużych firm i korporacji. Świadczy to o wysoce ugruntowanej pozycji spółki na rynku polskim, jak i potwierdza celowość obranej strategii ekspansji i przeniesienia sukcesu polskiego kapitału na rynki zagraniczne. Również w klasyfikacji dostawców rozwiązań i usług IT dla danych sektorów firma uplasowała się na bardzo dobrych pozycjach rankingowych: handlowy (7 miejsce), informatyczny (11 miejsce), teleinformatyczny (16 miejsce), finansowy i ubezpieczeniowy (19 miejsce).

W aspekcie rozwoju organizacyjnego spółki, miniony rok zaowocował wzrostem zatrudnienia na poziomie 51% dając 8 pozycję rankingową, a w klasyfikacji firm o największym zatrudnieniu w 2015 roku spółka zajęła 10 miejsce.

„IT Kontrakt to obecnie zespół ponad 1200 specjalistów, co odzwierciedla efekt naszych starań, by warunki współpracy były jak najlepsze, a inwestowane zaangażowanie przekładało się na poczucie, że tworzymy firmę, w której warto pracować” – podkreśla Tomasz Pyrak, Wiceprezes IT Kontrakt.

Polecane artykuły
array(0) { }
IT Kontrakt właśnie zrobił duży krok w realizacji ambitnego projektu o nazwie “IT Services Competence Platform”. W ramach budowy paneuropejskiej Platformy do Grupy IT Kontrakt dołączyła …
Cześć, zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu “Brain IT Out”. Tematem kolejnego meet upu będą:
Nagrody i wyróżnienia
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Zapytanie ofertowe
Copyright © 2018 by IT Kontrakt. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony, w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez “IT KONTRAKT” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.