CoreValue dołącza do IT Services Competence Platform

Inwestycja Oaktree Capital Management i Cornerstone Partners – IT Services Competence Platform, globalna grupa kapitałowa, zarządzana z Polski, wita nowego członka Grupy – dostawcę usług technologicznych z siedzibą w USA.

IT Service Competence Platform ogłasza, że dołącza CoreValue, firmę technologiczną z siedzibą w USA, centrami rozwoju oprogramowania i usług na Ukrainie a także w Polsce, do IT Kontrakt, w projekcie globalnej platformy outsourcingu usług IT. Projekt jest realizowany z Polski w ramach inwestycji Oaktree Capital Management i Cornerstone Partners. Ekspertyza CoreValue obejmuje usługi w zakresie CRM, oparte na chmurze i aplikacjach mobilnych dla branż takich jak Pharmatech, Healthcare i Finance. Wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalizuje się m.in. w zakresie Data Science, Data Management, Database Sevices, Quality Assurance, ale również tradycyjnego rozwoju oprogramowania. W efekcie transakcji, zatrudnienie w Grupie wzrosło do ponad 2,4 tys. wysoko wykwalifikowanych inżynierów.

“Dołączenie CoreValue do IT Services Competence Platform to dla nas bardzo ważny krok do stworzenia globalnej platformy outsourcingu IT. Spółka ta udowodniła swój potencjał oraz mocne kompetencje technologiczne realizując usługi dla dużych klientów na wysoce konkurencyjnym rynku USA. Jej rozwój został doceniony przez m.in. uwzględnienie w prestiżowej Software 500 List oraz Inc. 5000 najszybciej rozwijających się firm w USA za rok 2018. Ponadto, niedawno TopDevelopers.co wymienił CoreValue na liście Top 15 Big Data Analytics Companies,” – mówi Tomasz Pyrak, Prezes Zarządu IT Kontrakt i Executive Chairman (Prezes Wykonawczy) IT Services Competence Platform.

IT Services Competence Platform jest grupą kapitałową, której strategia rozwoju opiera się na intensywnym programie M&A i szybkim wzroście organicznym spółek Grupy. Celem inwestycji jest stworzenie globalnej organizacji oferującej kompetencje, ekspertyzę i rozwiązania softwarowe dla klientów ze Skandynawii, krajów DACH, Zjednoczonego Królestwa i Stanów Zjednoczonych, poprzez własne centra delivery zlokalizowane w krajach regionu CEE oraz Azji.

Szczegóły inwestycji dostępne w informacji prasowej: CoreValue_dolacza_do_IT_Services_Competence_Platform

Polecane artykuły
array(0) { }
Avenga: Nowy globalny ekspert w obszarze transformacji cyfrowej
Jak wynika z raportu “CIO Insight. Dlaczego warto zaprosić AI do firmy”, opracowanego na podstawie badania Klubu CIO i IT Kontrakt, 77% spośród dużych firm…
Nagrody i wyróżnienia
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Zapytanie ofertowe
Copyright © 2020 by IT Kontrakt powered by Avenga. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony, w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez “IT KONTRAKT” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.