Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Zostań prelegentem

Poleć znajomego

Wystartuj w Biegu IT

Mamy oferty pracy dla Ciebie

Praca w IT nie ma dla Ciebie tajemnic? Jesteś Java Developerem, programistą .NET, testerem automatycznym, a kariera w IT to Twój plan?
A może szukasz atrakcyjnej pracy w rekrutacji lub dziale sprzedaży? Sprawdź, w jakich obszarach działamy i wybierz ten najlepiej dopasowany do Twoich kompetencji i oczekiwań.

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Wyślij swoje CV

Aplikuj

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Znamy Wasz potencjał

potential
Mamy jasne zasady

Interesuje Cię współpraca oparta na przejrzystym systemie działań i jasnych regułach gry? Właśnie dlatego spodoba Ci się w IT Kontrakt! Sprawdź, co jeszcze nas wyróżnia oraz przekonaj się, jak wiele możesz zyskać podejmując z nami współpracę.

potential
Dzielimy się wiedzą

Wiemy, że praca w IT jest oparta na własnym know-how. Dlatego w naszych oddziałach organizujemy branżowe spotkania, podczas których stawiamy na skill-sharing i wymianę doświadczeń. Poznaj je i sam zostań ekspertem.

potential
Bieg IT

Jako pierwsi w Polsce zorganizowaliśmy bieg dla branży IT. Zmotywowani pozytywnym odbiorem tej imprezy, zdecydowaliśmy się wpisać ją w nasz coroczny kalendarz wydarzeń. Przeczytaj relacje z poprzednich edycji w Warszawie i Wrocławiu oraz dowiedz się więcej o nadchodzącej edycji i Run for IT.

potential
Po godzinach

"Aktywnie po pracy - efektywnie w pracy" to nasze hasło. Kariera w IT to dla nas nie wszystko. Po pracy zawsze znajdziemy czas dla siebie. Sprawdź, w jakie sportowe inicjatywy zaangażowani są nasi pracownicy i daj się zainspirować!

Tworzymy zgrany team

Od literaturoznawstwa do IT Kontrakt, czyli słów kilka o tym, że humaniści bywają światu potrzebni.
Nazywam się Daniel Radecki i pracuję jako inżynier po ukończonej polonistyce – tak jeszcze do niedawna lubiłem się przedstawiać, bo zawsze wywoływało to efekt zaskoczenia i pytanie: „Jak ty to zrobiłeś?”. Po dłuższej lub krótszej odpowiedzi następowała zaś dyskusja o ogólnie deklarowanym kryzysie humanistyki, od której uciec nigdy się nie dało. Czy humaniści są potrzebni?
Marcin Majdecki odpowiada na pytanie "W którą stronę?"
Nie tylko projekty Marcina podróżują po całym świecie, ale również on sam. Prócz pasji do IT, zaszczepił w sobie również pasję do podróżowania. Na swoim blogu wktorastrone.pl, dzieli się ze wszystkimi tym, co widział i przeżył na swoich wyprawach poza nasz europejski kontynent i nie tylko.

Tworzymy zgrany team

Jakie powinny być testy automatyczne w Continuous Integration i jak z nich efektywnie korzystać
Continuous Integration to sposób tworzenia i rozwijania oprogramowania. Charakteryzuje się tym, że integracja nowego, pisanego przez programistów kodu do głównej gałęzi repozytorium następuje nawet kilka razy dziennie. Dzięki temu jednego dnia możemy mieć nawet kilka wersji aplikacji zbudowanych i zainstalowanych na środowisku testowym. Nadążenie za tak częstymi zmianami to dla utrzymującego testy automatyczne zespołu QA nie lada wyzwanie.
Okiem testera IT: testy automatyczne aplikacji RWD z użyciem biblioteki Galen
Udział w stosowaniu RWD ma między innymi JavaScript, oraz odpowiednie frameworki wspomagające tę technologię. Zaliczają się do nich Bootstrap, Foundation, Pure oraz Gumby. Jeśli więc zależy nam, aby tworzona przez nas aplikacja spełniała wymóg elastycznego prezentowania treści, a jej obsługa – co szczególnie ważne w przypadku smartphone’ów – była ergonomiczna, postawmy na Responsive Web Design
To Polly or not to Polly, czyli o funkcjonalnościach biblioteki do wykrywania błędów
O bibliotece Polly napisano już wiele. Scott Hanselman umieścił na swoim blogu świetny tekst, w którym opisał jej funkcjonalności. Na github.com można znaleźć wyczerpującą dokumentację, która zawiera wiele informacji o mechanizmach i wzorcach wykorzystywanych podczas powtarzania danej operacji, np. Circuit Breaker. W niniejszym artykule Łukasz Olbromski opowiada o swoich doświadczeniach z Polly oraz przybliża, w jaki sposób pomogła mu ona rozwiązać problem w systemie, nad którym pracował.

Tworzymy zgrany team

Przebranżowienie nie takie straszne
Czy rozważałeś kiedyś zmianę branży, ale zabrakło Ci odwagi? Czy coś w głębi duszy podpowiada Ci, że zawodowo powinieneś zająć się czymś całkowicie odmiennym od tego, co robiłeś przez ostatnie lata? Wojciech Kobiałko jakiś czas temu zdecydował się na taki krok. Od 3 lat pokonuje kolejne szczeble kariery jako tester w IT Kontrakt. Poznaj historię osoby, która po osiągnięciu jednego szczytu, postanowiła zmienić coś w swoim życiu i zdobyć kolejny.

Dzielimy się feedbackiem

Opinia naszych pracowników to nasza najlepsza wizytówka.
Zobacz, co o IT Kontrakt mówią ludzie, którzy poznali naszą firmę od środka i przekonaj się, dlaczego warto do nas dołączyć.

image

IT Kontrakt to świetna firma z tradycjami. Atmosfera w grupie jest świetna, młody i prężnie działający zespół jest zawsze świetnie przygotowany do współpracy.

Paweł
.NET Team Lead
Katowice
image

Poznałem tutaj ambitnych ludzi, którzy sprawiają, że rozwijam się nie tylko zawodowo, ale i motywują mnie do rozwoju w sferze sportowej. Miłym dodatkiem jest możliwość skorzystania z Chill Room, cykliczne imprezy firmowe...

Grzegorz
Product Manager
Poznań
image

Nie jest to typowa praca w korporacji. Nie odczuwa się tu presji oraz stresu, ponieważ panuje tu przyjazna atmosfera. Oprócz pracy mamy również czas na rozrywkę – IT Kontrakt co miesiąc organizuje...

Ania
Support Operational Specialist
Poznań

Odwiedź nas

Wrocław
Sky Tower, Piętro 21
ul. Gwiaździsta 66
Warszawa Software Delivery Center
Eureka Park
ul. Marynarska 19a
Warszawa
Proximo II
ul. ​Przyokopowa 26​
Poznań
City Park
ul. Ułańska 1
Kraków
Gen. Bohdana Zielińskiego 22
Łódź
Katowice
Francuska Office Centre
ul. Francuska 34
Gdańsk
Tryton Business House
ul. Jana z Kolna 11
Kuala Lumpur
Suite 15.02, piętro 15
The Gardens North Tower Mid Valley City, Lingkaran Syed Putra

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.