Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Odwiedź nas

Gdańsk
Nabieramy wiatru w żagle

Mamy zamiar podbić północ po drugiej stronie Bałtyku. Skandynawia to nasz główny cel, dlatego przybiliśmy do gdańskiego portu nad nasze polskie morze. Na pokładzie mamy zaangażowaną załogę, która każdego dnia sprawia, że mierzymy wyżej i dalej. Dobrze zdajemy sobie sprawę, że wypływamy na wymagające wody, jednak żaden sztorm nie jest nam straszny.

Emilia Mejza
Dyrektor Oddziału
Joanna
Manager ds. Rekrutacji

Aktualności

Ahoj! Gdańsk wypływa na przestwór morza IT ze swoim autorskim meet upem – 3HUBIT’s. W założeniu będzie to cykl nowoczesnych spotkań branżowych w Województwie Pomorskim! Na pierwszy ogień idzie środowisko IT w 3 wymiarach: GIS, SIEM i SAFe. Będzie nam...
Zajrzyj do naszej nowej siedziby Trójmiejski oddział IT Kontrakt już urzęduje w nowej lokalizacji!
Jeśli kariera, to koniecznie z IT Kontrakt. Do wybrania właśnie takiej ścieżki zawodowej zachęcaliśmy uczestników targów pracy w Gdańsku. Będąc ich oficjalnym partnerem, nie mogło nas tam zabraknąć.

Galeria zdjęć

Znajdź nas

Adres:
Gdańsk
ul. Jana z Kolna 11
Tryton Business House
Telefon:
Tel. +48 517 053 157

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.