Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Odwiedź nas

Katowice
Odkryj nas na mapie Śląska

Potrafimy drążyć temat tak długo, aż dokopiemy się do sedna sprawy. Każdy projekt doprowadzamy do końca, a następnie podejmujemy kolejne wyzwania. Jesteśmy dość małym zespołem, który mimo to, w strukturach IT Kontrakt, błyszczy na mapie Polski niczym prawdziwy klejnot. Masz jeszcze jakieś pytania? Odpowiedzi chętnie udzielimy Ci na naszym meet-upie QAtowice.

Lucyna Leszka
Dyrektor Oddziału

Aktualności

Tym razem poruszone zostały tematy związane z testami automatycznymi dla aplikacji RWD. Prelegenci dzielnie sprostali wszystkim pytaniom dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniem, moderując powstałą dyskusję.
Tłusty Czwartek w katowickim oddziale IT KONTRAKT to nie jest takie sobie zwyczajne obżarstwo.
Dużo zabawy przyniosło wręczanie prezentów współpracownikom wybranym wcześniej w drodze losowania, a świąteczny nastrój zapewniło wigilijne menu. Wesołych Świąt!
Czas na przedstawienie sylwetki naszego kolejnego ambasadora – Piotra Guzińskiego. Zobacz jak trafił do IT Kontrakt, co najbardziej ceni sobie w naszej współpracy i jak realizuje swoje pasje. Właściwa osoba na właściwym miejscu!
Niepowtarzalna szansa przyjrzenia się sylwetkom naszych Ambasadorów! Zobacz, jak to się stało, że ci zwykli-niezwykli ludzie trafili do naszej organizacji i realizują tu swoje pasje. Na pierwszy ogień – Piotr Grzesiak - Test Automation Engineer w IT Kontrakt.

Galeria zdjęć

Znajdź nas

Adres:
Katowice
ul. Francuska 34
Francuska Office Centre
Telefon:
Tel. +48 511 128 236

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.