Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Odwiedź nas

Kraków
Palimy się do pracy...

Od 2012 roku Kraków może w końcu spać spokojnie, wiedząc, że żadne niebezpieczeństwo nie czyha na ich projekty! Nie tylko pokonaliśmy Smoka IT, ale również ujarzmiliśmy bestię i od tamtej pory płoniemy z dumy, rozwijając nasze Shared Services. Znajdź nas nieopodal Bulwarów Wiślanych i przekonaj się na własne oczy, jak działamy!

Aleksandra
Lider Zespołu Rekrutacji
Łukasz Mandziuk
Dyrektor Oddziału

Aktualności

Oddział w Krakowie jak zwykle trafił w dziesiątkę z pomysłem na wspólne wyjście. Nasi koledzy z biura oraz specjaliści, bez pardonu dziurawili kolejne tarcze dzięki swoim pewnym rękom i wprawnym oczom. W środę 18 kwietnia w Strzelnicy Pasternik wszyscy mogli...
IT Kamp to w zamiarze cykliczny event, prowadzony przez specjalistów z różnych obszarów technologii internetowych. Spotkania są poświęcone przekazywaniu wymiernej wiedzy praktykom i pasjonatom branży IT. Podczas pierwszego wydarzenia z cyklu IT Kamp, poruszyliśmy tematykę bezpieczeństwa urządzeń IoT.
Zeszłotygodniowy IT Kamp #4 w Pauza In Garden zgromadził spore grono odbiorców – zarówno indywidualnych pasjonatów, jak i młodych przedsiębiorców gotowych do współpracy. Nasi prelegenci – Kamil Demczuk oraz Kamil Piękoś – zaczęli nieśmiało, ale skończyli “z przytupem”.
Na prośbę uczestników poprzednich spotkań, nasi specjaliści kolejny raz skupili się na temacie testów automatycznych. Tym razem spotkanie przybrało formę bardziej technicznych warsztatów.

Galeria zdjęć

Znajdź nas

Adres:
Kraków
Gen. Bohdana Zielińskiego 22

Telefon:
Tel. +48 501 453 419

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.