Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Odwiedź nas

Kuala Lumpur
Azja już nie taka odległa!

Kiedy koledzy w Polsce śpią, w Kuala Lumpur pijemy poranną teh tarik. Dla niektórych to kraniec świata, dla nas miejsce, w którym możemy się rozwijać i sięgać dalej niż inni. Od 2016 roku w cieniu dwóch wież Petronas Towers zaznaczamy swoją obecność na mapie Azji.

Agata Tomasik
Dyrektor Zarządzający
Dinesh
Kierownik ds. Rozwoju Biznesu
Mathi
HR Manager

Aktualności

To nie pierwsze welcome packi naszej firmy, ale również nie ostatnie! Wszystkim naszym pracownikom w Kuala Lumpur przywieźliśmy drobny upominek.
Tłusty czwartek w Kuala Lumpur? Tego jeszcze nie było!
Przeczytaj wywiad z Agatą Tomasik, Site Manager IT Kontrakt Services sdn. bhd., odpowiedzialną za koordynację działań biznesowo-rekrutacyjnych malezyjskiego oddziału IT Kontrakt.
Status MSC przyznawany jest przez rząd Malezji za pośrednictwem firmy Multimedia Development Corporation (MDEC) i ma na celu wspieranie przedsiębiorstw z branży technologii informacyjno-komunikacyjnej, które rozwijają lub wykorzystują technologie do produkcji oraz ulepszenia swoich usług i produktów.

Galeria zdjęć

Znajdź nas

Adres:
Malezja
Kuala Lumpur
The Pinnacle Persiaran Lagoon Bandar Sunway
20-1 & 20-02B, piętro 20
Telefon:
Tel. 603 5624 4273

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.