Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Odwiedź nas

Łódź
Płyniemy z nurtem rynku

A dla naszych klientów czasami nawet pod prąd! W naszej Łodzi omijamy wszelkie mielizny i transportujemy ze sobą pokaźny bagaż doświadczeń. Plan podróży mamy szczegółowo rozpisany i tylko dlatego żadne projektowe wody nie są nam straszne.

Aktualności

Chcesz się dowiedzieć, jak powinno wyglądać Twoje CV? Kinga I Joanna z chęcią udzielą Ci cennych wskazówek, co zrobić, by każda praca była w zasięgu Twojej ręki. Zajrzyj po więcej szczegółów.
Nie mieliście okazji poznać IT Kontrakt? To IT Kontrakt przyjedzie do Was! Dla wszystkich tych, którzy przemieszczają się po Łodzi komunikacją miejską, przygotowaliśmy krótki film.
Do rekrutacji podchodzimy na zimno. Szczególnie wtedy, gdy za oknem jest słoneczna pogoda. Dlatego nasi rekruterzy tym razem wpadli na pomysł, by zachęcać potencjalnych kandydatów zimnym poczęstunkiem!

Galeria zdjęć

Znajdź nas

Adres:
Łódź
Al. T. Kościuszki 103/105

Telefon:
Tel. +48 517 022 363

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.