Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Odwiedź nas

Poznań
Zderzamy się z rynkiem IT od 2012 roku

Dobrze zgrany zespół back-office’owy – jest! Najwyższej jakości developerzy kodu – są! Kreatywna przestrzeń i dobra atmosfera – zawsze! Tak oto znaleźliśmy przepis na stworzenie oddziału idealnego. W Poznaniu, jak w naszym każdym biurze, najważniejszym elementem całości są ludzie, którzy pasują tam lepiej niż pyra do gzika!

Kamila
Lider zespołu Rekrutacji

Aktualności

Zamknięty pokój i tylko kilkanaście minut na wyjście. Znacie to? Nasz oddział w Poznaniu miał właśnie okazję samemu przekonać się, jak to jest być zamkniętym w pokoju prawie bez wyjścia.
Nie tylko projekty Marcina podróżują po całym świecie, ale również on sam. Prócz pasji do IT, zaszczepił w sobie również pasję do podróżowania. Na swoim blogu wktorastrone.pl, dzieli się ze wszystkimi tym, co widział i przeżył na swoich wyprawach poza...
Podstępnie skradający się wojownicy, strzelający do przeciwników z laserowych karabinów i walczący o przejęcie terenu…
Już pod koniec marca ruszamy z przeprowadzką poznańskiego Service Delivery Center do City Parku!

Galeria zdjęć

Znajdź nas

Adres:
Poznań
ul. Ułańska 1
City Park
Telefon:
Tel. +48 22 290 58 05

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.