Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Odwiedź nas

Warszawa Software Delivery Center
Podchodzimy do biznesu na poważnie

Żarty żartami, jednak gdy bierzemy się do pracy, to odstawiamy je na bok. Jesteśmy w Warszawie już od 2013 roku i obecnie możesz nas znaleźć na ulicy Marynarskiej. Do każdego z naszych projektów podchodzimy z pełną powagą, a dzięki naszym Managed Services, skutecznie dostarczamy rozwiązania, które charakteryzują się najwyższą jakością.

Michał Tomasik
Dyrektor Oddziału
Agnieszka
Lider Zespołu Rekrutacji
Damian
Lider Zespołu SOS

Aktualności

Szymon Myrta – w zespole IT Kontrakt od maja 2017 r. Z wykształcenia magister „do kwadratu” – posiada dyplom z bioinformatyki oraz medycyny molekularnej, a prywatnie – pasjonat biegów krótkodystansowych. W czerwcu tego roku reprezentował Polskę w 39. edycji rywalizacji sportowej dla...
Fantastyczna atmosfera, dużo atrakcji i mnóstwo pozytywnych emocji towarzyszyło nam w lipcu podczas kolejnej edycji Pikników Rodzinnych IT Kontrakt w Warszawie i Poznaniu!
Bat Mocy wcale nie taki mocny! Podczas wczorajszego spotkania w ramach 51. edycji ligi WNBA-Warszawski Nurt Basketu Amatorskiego, IT KONTRAKT pokonał przeciwnika z wynikiem 90:68.
A jak wyglądał Bieg IT w tym roku! Samo zobaczcie! Poznajcie zwycięzców tegorocznej edycji i szykujcie się już na kolejny rok!
Sprawdź, jakimi nagrody są przewidziane dla zwycięzców!
Nasze ostatnie przedwakacyjne spotkanie odbyło się w restauracji Przystań, malowniczo położonej nad Jeziorem Kamionkowskim.
Trzy miasta, kilkanaście tajemniczych historii zamkniętych w pokojach pełnych zagadek i tylko 60 minut na znalezienie klucza do wyjścia...
Czy rozważałeś kiedyś zmianę branży, ale zabrakło Ci odwagi? Czy coś w głębi duszy podpowiada Ci, że zawodowo powinieneś zająć się czymś całkowicie odmiennym od tego, co robiłeś przez ostatnie lata? Wojciech Kobiałko jakiś czas temu zdecydował się na taki...

Galeria zdjęć

Znajdź nas

Adres:
Warszawa
ul. Marynarska 19a
Eureka Park
Telefon:
Tel. +48 22 290 58 05

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.