Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Odwiedź nas

Warszawa
Jesteśmy na mapie Warszawy już od 2010 roku

Ci, którzy mówią, że w naszych zespołach pracują zwykli ludzie, są w wielkim błędzie – my działamy z prawdziwymi superbohaterami. Pod maskami zwykłych pracowników kryją się eksperci, z którymi nasi klienci mają do czynienia na co dzień. Jesteśmy gotowi pomóc wszystkim i żaden Arcyfakap nie stanie nam na przeszkodzie w utrzymaniu porządku i osiągnięciu naszych celów.

Anna Szyperek
Dyrektor Oddziału
Justyna
Lider Zespołu Rekrutacji
Marta
Lider Zespołu Rekrutacji
Ewelina
Business Line Manager
Natalia
Business Line Manager
Kamil
Business Line Manager
Marcin
Business Line Manager
Izabela
Lider Zespołu Rekrutacji
Paulina
Lider Zespołu Rekrutacji

Aktualności

Majowe kartki z kalendarza wydają się jakoś gęściej zapisane niż te z pozostałych miesięcy. Wróciliśmy z naszymi cyklem meetupów “Brain IT Out”, pouczająco się zintegrowaliśmy, na dobre rozkręciliśmy się sportowo oraz na dobre zaczął działać w naszym oddziale nowy zespół...
Sprawdź jak ma się wiedza teoretyczna o Big Data z działaniem w praktyce. Jeden z naszych doświadczonych konsultantów – Tomasz Lulek chętnie podzieli się myślami o realizowanych przez niego projektach związanymi z tzw. „dużymi” zbiorami danych
Bat Mocy wcale nie taki mocny! Podczas wczorajszego spotkania w ramach 51. edycji ligi WNBA-Warszawski Nurt Basketu Amatorskiego, IT KONTRAKT pokonał przeciwnika z wynikiem 90:68.
Nadszedł czas na zmiany i to nie tylko w personelu! Musiał w końcu nadejść czas, by w szeregi naszego oddziału wkradły się delikatne zmiany. Czy na lepsze? Na pewno nie na gorsze!  
A jak wyglądał Bieg IT w tym roku! Samo zobaczcie! Poznajcie zwycięzców tegorocznej edycji i szykujcie się już na kolejny rok!
Drugą edycję Brain IT Out poprowadził Karol Kielan, który jest Scrum Masterem w IT Service. Opowiadał o tym, jak Scrum wspomaga proces wytwarzania oprogramowania w organizacji.
Kolejne spotkanie z cyklu „Brain IT Out” prowadził Marcin Zajączkowski, który jest doświadczonym architektem, realizującym projekty charakteryzujące się wysoką jakością i niezawodnością. Marcin jest silnie zaangażowany w promowanie Software Craftsmanship, Clean Code i Test-Driven Development na konferencjach i szkoleniach.
Na jednym z naszych spotkań z QA Leaderem Tomaszem Skawińskim, który zarządza 100-osobowym zespołem, realizującym projekty w obszarze rozwiązań dla branży farmaceutycznej. Przy okazji ubiegłego spotkania mówił o serwisach testowych.

Galeria zdjęć

Znajdź nas

Adres:
Warszawa
ul. ​Przyokopowa 26​
Proximo II
Telefon:
Tel. +48 22 290 58 05

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.