Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Odwiedź nas

Wrocław
W sercu stolicy Dolnego Śląska jesteśmy obecni już od 14 lat

Tutaj też, w centrum miasta, znajduje się nasza centrala i oddział. Z 21. piętra Sky Towera mamy oko na wszystko, co dzieje się w naszych oddziałach w Polsce, Szwajcarii i Malezji. Pięć dni w tygodniu nasz zespół czuwa nad tym, by IT Kontrakt działało niczym kod z poprawnie postawionym średnikiem. A za naszym sukcesem stoją jak zwykle ludzie.

Tomasz Pyrak
Prezes
Robert Biedrzycki
Dyrektor ds. Finansów - Członek Zarządu
Jacek Chmiel
Dyrektor ds. Technologii - Członek Zarządu
Konrad Gandziarski
Dyrektor ds. Zapewnienia Jakości
Magdalena Brylska
Dyrektor ds. Rekrutacji
Barbara Przybyła
Kierownik Działu Administracji i Zakupów
Michał Cichoń
Manager ds. Należności
Ewa Stec
Kierownik Działu Kadr i Płac
Daria Główczyńska
Lider Zespołu Administracji
Katarzyna Lubieniec
Manager ds. Planowania i Analizy Finansowej
Agnieszka
Lider Zespołu Rekrutacji
Monika
Lider Zespołu Rekrutacji
Przemek
Business Line Manager

Aktualności

Chcieliśmy sprawdzić czy poza IT Kontrakt jest miejsce dla naszego zespołu administracji, dlatego pod okiem wprawionego barmana, próbowali swoich sił w tworzeniu drinków  i koktajli. Sprawdźcie, jak dawali sobie radę.
W IT Kontrakt uwielbiamy podnosić swoje kompetencje, dlatego tym razem zdecydowaliśmy wybrać bardziej aktywną formę warsztatów. Basia, Ewa, Michał, Kasia i Robert, którzy odpowiadają w naszej firmie za administrację oraz finanse, w swoim obszarze zdobywają szczyty!
Oto sylwetka kolejnego ambasadora IT Kontrakt. Jakie są jego cele zawodowe, jak rozpoczęła się jego działalność ekspercka i dlaczego wybrał akurat IT Kontrakt? Mimo napiętego planu dnia, Łukasz  znalazł chwilę by podzielić się z nami swoimi przemyśleniami.
To już ósmy raz jak reprezentacje firm informatycznych z całego Dolnego Śląska stanęły do Biegu  IT. Szereg atrakcji towarzyszących dla różnych grup wiekowych oraz piękna pogoda przyczyniły się do rekordowej frekwencji wydarzenia. 
Oczywiście, że nie mogło nas zabraknąć na tegorocznej edycji biegu „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”!

Galeria zdjęć

Znajdź nas

Adres:
Wrocław
ul. Gwiaździsta 66
Sky Tower, Piętro 21
Telefon:
Tel. +48 71 342 46 58

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.