Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Zostań prelegentem

Brain IT Out
Karolina Kwiatkowska
Koordynator Brain IT Outu
Zmóżdżanie się to moja specjalność, dlatego każdy Brain IT Out, jest dla mnie oczkiem w głowie. Szukam najlepszych z najlepszych, dlatego jeśli nie cierpisz na tremę, to napisz do mnie.
icon
Chcesz zostać
prelegentem?

Pozmóżdżajmy się

Na razie wysilamy szare komórki.
Termin już wkrótce!

FYI

Artykuły
Sprawdź jak ma się wiedza teoretyczna o Big Data z działaniem w praktyce. Jeden z naszych doświadczonych konsultantów – Tomasz Lulek chętnie podzieli się myślami o realizowanych przez niego projektach związanymi z tzw. „dużymi” zbiorami danych
Artykuły
Drugą edycję Brain IT Out poprowadził Karol Kielan, który jest Scrum Masterem w IT Service. Opowiadał o tym, jak Scrum wspomaga proces wytwarzania oprogramowania w organizacji.

Galeria zdjęć

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.