Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Zostań prelegentem

IT Kamp
Dariusz Kukuła
Koordynator IT Kampu
Zacząłem rozwijać biznes jeszcze na studiach. Obecnie działam w IT Kontrakt jako Key Account Manager oraz organizuję IT Kampa. Prywatnie pasjonat IT, szczęśliwy tata dwóch synów, fanatyk outdooru, sztuk walk,…
icon
Chcesz zostać
prelegentem?

Kampuj z nami

icon
icon
Temat spotkania
UX vs UI nadchodząca doba nowych interfejsów
Data kolejnego spotkania :
2018-10-04 18:00
Miejsce spotkania:
Food & People Pastrami Deli

FYI

Artykuły
dąc za ciosem Selenium, na tym IT Kamp porozmawiamy o tym, czy testy automatyczne mają sens oraz co sprawia, że są lepszej jakości. Pochylimy się nad skrótem E2E, czyli dlaczego najważniejszy jest mityczny „klient” i kim on właściwie jest.
Artykuły
IT Kamp to w zamiarze cykliczny event, prowadzony przez specjalistów z różnych obszarów technologii internetowych. Spotkania są poświęcone przekazywaniu wymiernej wiedzy praktykom i pasjonatom branży IT. Podczas pierwszego wydarzenia z cyklu IT Kamp, poruszyliśmy tematykę bezpieczeństwa urządzeń IoT.
Artykuły
Zeszłotygodniowy IT Kamp #4 w Pauza In Garden zgromadził spore grono odbiorców – zarówno indywidualnych pasjonatów, jak i młodych przedsiębiorców gotowych do współpracy. Nasi prelegenci – Kamil Demczuk oraz Kamil Piękoś – zaczęli nieśmiało, ale skończyli “z przytupem”.

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.