Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Zostań prelegentem

Make Sense in IT
Łukasz Olbromski
Jestem ambitnym programistą, projektantem, architektem z pasją i z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym. Od 2015 roku pracuję jako freelancer. Swoje doświadczenie zdobywałem w największych firmach IT w Polsce. Specjalizuję się…

Zakoduj sobie

Kodowanie w toku - termin już wkrótce!

Nasze know-how

Artykuły
"Sztuczna inteligencja: Źródło lęku czy nowych możliwości?" za nami kolejne spotkanie Make Sense in IT, poświęcone tym razem sztucznej inteligencji. Tym razem Łukasz Olbromski zaprosił do dialogu prelegentów.
Artykuły
Pierwsze pytanie, jakie musiałem sobie zadać, dotyczyły tego, jak to jest możliwe, że po poprawnie wykonanej transakcji danych nie było w bazie.
Artykuły
W niniejszym artykule Łukasz Olbromski opowiada o swoich doświadczeniach z Polly oraz przybliża, w jaki sposób pomogła mu ona rozwiązać problem w systemie, nad którym pracował.

Galeria zdjęć

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.