Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Zostań prelegentem

QAtowice
Piotr Grzesiak
Mam ponad 7 letnie doświadczenie w pisaniu testów automatycznych dla aplikacji webowych oraz desktopowych w m.in. w Javie, Webdriverze, SoapUI, UFT, ALM oraz Robotframework. Swoje kompetencje potwierdza jako szkoleniowiec i…
Piotr Guziński
Jestem developerem z "nastoletnim" doświadczeniem w projektowaniu aplikacji. Swoją przygodę z Quality Assurance zacząłem pięć lat temu. Pracowałem z takimi narzędziami, jak: Selenium Webdriver, Protractor, HP UFT/ALM, Robot Framework, SoapUI,…

Przetestuj nas

icon
icon
Temat spotkania
Co ma Yeti do dokumentacji?
Data kolejnego spotkania :
2018-09-27 18:00
Miejsce spotkania:
Browar Mariacki (Hotel Best Western)
w Katowicach

Nasze know-how

Artykuły
Spotkajmy się już po raz szósty w Katowicach na spotkaniu przeznaczonym wyłącznie testowaniu! Tym razem nasi prelegenci zmierzą się z dwoma tematami!
Artykuły
Czas na przedstawienie sylwetki naszego kolejnego ambasadora – Piotra Guzińskiego. Zobacz jak trafił do IT Kontrakt, co najbardziej ceni sobie w naszej współpracy i jak realizuje swoje pasje. Właściwa osoba na właściwym miejscu!
Artykuły
Przemyślany framework do automatyzacji pozwoli nam, by zespół mógł bez problemu rozwijać i utrzymywać projekt testów do takiej aplikacji.

Galeria

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.