Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie

Administrator IT

Polska Mazowieckie Warszawa - Praca zdalna

Data dodania : 10.07.2018
Numer referencyjny : AW/AD/AWAW/07/P/ITK

Obowiązki

  • Administracja i rozwijanie rozwiązań opartych o narzędzia Office 365 oraz monitorowanie ich działania i użycia
  • Rozwiązywaniu incydentów z poziomu drugiej linii wsparcia
  • Promowanie i demonstrowanie użycia narzędzi Office 365
  • Samodzielne rozwijanie zastosowań narzędzi Office 365 w celu realizacji bieżących potrzeb biznesowych
  • Administracja środowiskiem wirtualnym VMware
  • Automatyzacja bieżących zadań i procesów
  • Wsparcie użytkowników w zakresie obsługi systemów informatycznych
  • Współpraca z biznesem i pozostałymi działami Pionu IT
  • Udział w projektach w charakterze eksperta

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany profil techniczny
  • Aktualna wiedza z zakresu dostępnych rozwiązań infrastruktury chmurowej IaaS, PaaS, SaaS.
  • Wiedza z zakresu technologii chmurowych Microsoft Azure oraz przynajmniej jednej z dwóch pozostałych wiodących technologii: AWS, Googe Cloud.
  • Doświadczenie w użytkowaniu rozwiązań: Office 365, Active Directory, Exchange
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zarządzaniu farmą serwerów SharePoint
  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów (np. Agile)
  • Doświadczenie w pracy w organizacji zgodnej z ITIL

Oferujemy

  • Możliwość pracyzdalnej
  • Kartę sportową
  • Opiekę medyczną
  • Stabilną pracę w zespole profesjonalistów
  • Możliwość pracy z najnowszymi rozwiązaniami informatycznymi

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Odwiedź nas

Wrocław
Sky Tower, Piętro 21
ul. Gwiaździsta 66
Warszawa Software Delivery Center
Eureka Park
ul. Marynarska 19a
Warszawa
Proximo II
ul. ​Przyokopowa 26​
Poznań
City Park
ul. Ułańska 1
Kraków
ul. Ludwinowska 7
Łódź
Al. T. Kościuszki 103/105
Katowice
Francuska Office Centre
ul. Francuska 34
Gdańsk
Tryton Business House
ul. Jana z Kolna 11
Kuala Lumpur
20-1 & 20-02B, piętro 20