Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie

Key Account Manager

Polska Dolnośląskie Wrocław

Data dodania : 14.08.2018
Numer referencyjny : MGS/KAM/WRO/08/ITK

Obowiązki

    • Obsługa aktualnych Klientów  i rozwijanie współpracy z nowymi Klientami z branży IT
    • Podnoszenie poziomu sprzedaży wśród obecnych oraz nowych Klientów
    • Realizowanie miesięcznych planów sprzedażowych
    • Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy oraz utrzymywanie i budowanie długofalowych relacji z Klientami
    • Promowanie marki IT Kontrakt na rynku poprzez udział w konferencjach, spotkaniach branżowych
    • Współpraca z działem rekrutacji w zakresie realizowania projektów outsourcingowych i rekrutacji stałej

    Wymagania

    • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w sprzedaży B2B poparte sukcesami
    • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point )
    • Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
    • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Doświadczenie w zakresie sprzedaży usług rekrutacyjnych będzie dodatkowym atutem
    • Mile widziana znajomość branży IT
    • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

    Oferujemy

    • Ciekawą pracę w rozpoznawalnej firmie, dającą możliwość realizacji własnych koncepcji biznesowych
    • Nieszablonowe podejście do biznesu i możliwość realizacji własnych pomysłów
    • Dostęp do branżowego know-how
    • Wynagrodzenie stałe i prowizyjne uzależnione od osiąganych wyników
    • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Świetną atmosferę pracy
    • Szkolenia, wyjazdy/imprezy integracyjne
    • Prywatną opiekę medyczną

    IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    Odwiedź nas

    Wrocław
    Sky Tower, Piętro 21
    ul. Gwiaździsta 66
    Warszawa Software Delivery Center
    Eureka Park
    ul. Marynarska 19a
    Warszawa
    Proximo II
    ul. ​Przyokopowa 26​
    Poznań
    City Park
    ul. Ułańska 1
    Kraków
    Gen. Bohdana Zielińskiego 22
    Łódź
    Katowice
    Francuska Office Centre
    ul. Francuska 34
    Gdańsk
    Tryton Business House
    ul. Jana z Kolna 11
    Kuala Lumpur
    Suite 15.02, piętro 15
    The Gardens North Tower Mid Valley City, Lingkaran Syed Putra

    Napisz do nas