Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie

Technical Team Leader

Polska Śląskie Katowice

Data dodania : 09.11.2018
Numer referencyjny : PJ/TTL/KAT/11/ITK/ITK

Obowiązki

  • Wsparcie techniczne/ mentorskie minimum 2 zespołów projektowych
  • Presales i rozwój produktów IoT/ Home Automation
  • Zarządzanie cyklem życia API
  • Tworzenie serwisów zgodnie z metodyką The Twelve Factors
  • Opcjonalnie: rozwój cieszącego oko frontu w postaci stron Web oraz aplikacji mobilnych

Wymagania

  • Ekspercka znajomość Javy
  • Znajomość innych języków programowania: np. Go, Scala, C++
  • Znajomość technologii: NodeJS, Docker, Kubernetes, Google Cloud, MySQL, PostgreSQL, Git
  • Doświadczenie w mieszaniu i dopasowywaniu różnych technologii i paradygmatów
  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, kreatywność

Oferujemy

  • Samodzielność na pełnionym stanowisku
  • Udział w nowych, niepowtarzalnych projektach
  • Stabilną formę zatrudnienia
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Odwiedź nas

Wrocław
Sky Tower, Piętro 21
ul. Gwiaździsta 66
Warszawa Software Delivery Center
Eureka Park
ul. Marynarska 19a
Warszawa
Proximo II
ul. ​Przyokopowa 26​
Poznań
City Park
ul. Ułańska 1
Kraków
ul. Ludwinowska 7
Łódź
Al. T. Kościuszki 103/105
Katowice
Francuska Office Centre
ul. Francuska 34
Gdańsk
Tryton Business House
ul. Jana z Kolna 11
Kuala Lumpur
20-1 & 20-02B, piętro 20