Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie

Scrum Master

Polska Mazowieckie Warszawa - Praca zdalna

Data dodania : 19.11.2018
Numer referencyjny : MPW/SM/zdalnie/11/S/ITK

Obowiązki

  • Codzienne wsparcie zespołu projektowego w rozwiązywaniu problemów i usuwaniu przeszkód
  • Dbałość o przestrzeganie zasad SCRUM w zespole
  • Motywowanie współpracowników i budowanie relacji w zespole
  • Zapewnienie zgodności pracy zespołów z metodyką SCRUM i rozwijanie wiedzy o metodykach zwinnych
  • Wspieranie współpracy członków zespołów
  • Organizacje sprintów, codziennych stand-upów, retrospektyw
  • Raportowanie stanu projektów realizowanych przez zespół

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Scrum Mastera
  • Znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania
  • Umiejętność planowania prac zespołu, tworzenia harmonogramów i monitorowania postępów
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz narzędzi do komunikacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Współpracę w oparciu o B2B lub Umowę o pracę
  • Pakiet medyczny w LuxMed
  • Pakiet sportowo-rekreacyjny OK System
  • Comiesięczne spotkania integracyjne
  • Długofalową współpracę

  • Różnorodne projekty

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Odwiedź nas

Wrocław
Sky Tower, Piętro 21
ul. Gwiaździsta 66
Warszawa Software Delivery Center
Eureka Park
ul. Marynarska 19a
Warszawa
Proximo II
ul. ​Przyokopowa 26​
Poznań
City Park
ul. Ułańska 1
Kraków
ul. Ludwinowska 7
Łódź
Al. T. Kościuszki 103/105
Katowice
Francuska Office Centre
ul. Francuska 34
Gdańsk
Tryton Business House
ul. Jana z Kolna 11
Kuala Lumpur
20-1 & 20-02B, piętro 20