Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Exit Room w Poznaniu

Zamknięty pokój i tylko kilkanaście minut na wyjście. Znacie to? Nasz oddział w Poznaniu miał właśnie okazję samemu przekonać się, jak to jest być zamkniętym w pokoju prawie bez wyjścia.

W połowie maja naszym poznańskim specjalistom przyszło się zmierzyć z zagadkami niejednokrotnie większymi niż te na co dzień poukrywane w kodzie. Zabawa rozgrywała się równocześnie w 10 escape-room’ach  i do wypełniania było 10 różnych misji, m.in. odnalezienie Sherlocka i Zaginionego Oficera, wizyta u Alicji z Krainy Czarów i w domku czarownicy, pobyt w Schronie Ostatecznym, a nawet tak ekstremalne przygody jak …otworzenie lodówki „na głodnego” czy próba opuszczenia pokoju hotelowego na kacu. 9 zespołom udało się oswobodzić przed czasem, a w nagrodę na wszystkich ‘eskapistów’ czekała włoska uczta w Bar-a-boo.

Galeria zdjęć

Komentarze

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.