Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

FUaas rozłożony na czynniki pierwsze

Zeszłotygodniowy IT Kamp #4 w Pauza In Garden zgromadził spore grono odbiorców – zarówno indywidualnych pasjonatów, jak i młodych przedsiębiorców gotowych do współpracy. Nasi prelegenci – Kamil Demczuk oraz Kamil Piękoś – zaczęli nieśmiało, ale skończyli “z przytupem”, wywołując burzę pytań odnośnie realizowanych technologii IoT i ich zabezpieczeń, a także sesji networkingowej.

Poruszyli temat problemów związanych z aktualizacją urządzeń, aktualizacji z perspektywy trzech różnych komponentów – serwera, telefonu, urządzenia. Przy okazji zapoznania z systemami Uptee wytłumaczyli, jakie korzyści w kwestii bezpieczeństwa niesie ze sobą rozwiązanie, które zaproponowali.  

Całe spotkanie przebiegło zgodnie z ustaloną wcześniej agendą, w której oczywiście został przeznaczony czas na panel dyskusyjny.

  1. Przedstawienie firmy i tematu prezentacji
  2. Zarys problemu aktualizacji urządzeń BLE
  3. Aktualizacja z perspektywy telefonu, serwera i urządzenia
  4. Podsumowanie
  5. Pytania

Serdeczne dzięki za miłe spotkanie i już dziś zapraszamy na kolejny meetup w ramach projektu IT Kamp, wspieranego przez IT KONTRAKT.

Komentarze

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.