IT KONTRAKT Diamentem Forbesa 2017

Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że IT Kontrakt po raz kolejny otrzymało tytuł Diamentu Forbesa. Zajęliśmy wysoką, 9. pozycję w województwie dolnośląskim, w kategorii firm o przychodach od 50 do 250 mln PLN.

Diamenty Forbesa to prestiżowa nagroda przyznawana firmom wiarygodnym, wykazującym się wysoką rentownością oraz płynnością finansową. Lista przedsiębiorstw, które spełniają powyższe wymagania przygotowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Zawiera ona zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku.

IT Kontrakt zostało uhonorowane tytułem Diamentu Forbesa już dwukrotnie. W 2011 roku znaleźliśmy się na 12. pozycji w rankingu.

Polecane artykuły
Ostatnio miałem możliwość uczestniczenia w wydarzeniu zorganizowanym przez jednego z największych dostawców oprogramowania na potrzeby rynku rekrutacji i poszukiwania pracowników. Oczywiście chodzi o usługi w…
Rejestrację drużynową należy wykonać poprzez wypełnienie załączonego pliku EXEL i wysłanie go na adres zawody@pro-run.pl. EXEL-...
Nagrody i wyróżnienia
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Skontaktuj się

Copyright © 2018 by IT Kontrakt. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony, w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez “IT KONTRAKT” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.