IT Kontrakt Gazelą Biznesu 2016

Miło nam poinformować, że firma IT Kontrakt już po raz trzeci została uhonorowana prestiżowym tytułem „Gazeli Biznesu”.

„Gazele Biznesu” to najpopularniejszy i najstarszy ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Od 2000 roku  corocznie publikowany na łamach gazety biznesowej Puls Biznesu. Gazelami zostają firmy, które dzięki dynamicznemu rozwojowi zapewniają sobie miejsce wśród liderów rynku, ponadto posiadają dodatkowe cechy, takie jak: nieskazitelna reputacja, uczciwość wobec kontrahentów, pracowników oraz Skarbu Państwa. Nasza obecność w tym rankingu odzwierciedla nie tylko ciągły rozwój, ale również podkreśla wysokie standardy i jakości  działania.

Polecane artykuły
array(0) { }
IT Kontrakt właśnie zrobił duży krok w realizacji ambitnego projektu o nazwie “IT Services Competence Platform”. W ramach budowy paneuropejskiej Platformy do Grupy IT Kontrakt dołączyła …
Cześć, zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu “Brain IT Out”. Tematem kolejnego meet upu będą:
Nagrody i wyróżnienia
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Zapytanie ofertowe
Copyright © 2018 by IT Kontrakt. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony, w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez “IT KONTRAKT” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.