IT Kontrakt Malejza – Podbijamy Azję

Po sześciu miesiącach olbrzymiego wkładu pracy jest nam niezmiernie miło oświadczyć, że nasz oddział IT Kontrakt w Malezji otrzymał status strefy MSC!

Jest on przyznawany przez rząd Malezji z inicjatywy Malaysia Digital Economy Corporation i ma na celu wspieranie przedsiębiorstw z branży technologii informacyjno-komunikacyjnej. Status MSC zapewnia wykwalifikowanym podmiotom prawa oraz przywileje od samego rządu Malezji, mianowicie jej agencji MSC oraz korzyści płynących z ustaw Bill of Guarantees (BoGs).

Otwarcie biura w Azji było naturalną konsekwencją strategii rozwojowej firmy. Jest to kraj otwarty na rozwój branży informatycznej, daje nam to atrakcyjne możliwości inwestycyjne.

Polecane artykuły
Z Placu Unii na Rondo Daszyńskiego! Warszawski oddział IT Kontrakt już w nowej lokalizacji –...
Firmie IT Kontrakt ‘stuknęło’ już 14 lat i szczęśliwie na pokładzie mamy pracowników, którzy są...
Nagrody i wyróżnienia
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Skontaktuj się

Copyright © 2018 by IT Kontrakt. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony, w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez “IT KONTRAKT” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.