IT Kontrakt Partnerem Strategicznym Klubu CIO Polska

Miło nam poinformować, że IT Kontrakt otrzymał status Partnera Strategicznego Klubu CIO na rok 2019. Uczestnictwo w Klubie CIO daje możliwość wymiany poglądów i wiedzy, udziału w badaniach branży i, w konsekwencji, jej kształtowanie. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie.

Klub CIO to niezależna organizacja, która powstała z inicjatywy amerykańskiego wydawnictwa – International Data Group, będącego wydawcą m.in. magazynów “CIO” i “CEO”, a także „Computerworld”. Idea Klubu CIO narodziła się w 2003 roku i dziś aktywnie uczestniczy w nim ponad 400 szefów IT.

Więcej informacji nt. Klubu CIO dostępnych na stronie organizacji.

Polecane artykuły
array(0) { }
Inwestycja Oaktree Capital Management i Cornerstone Partners – IT Services Competence Platform, globalna grupa kapitałowa,...
Tekst pt. “Oprogramowanie na zlecenie może być hitem outsourcingu” informuje o ewolucji na światowym rynku...
Nagrody i wyróżnienia
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Zapytanie ofertowe
Copyright © 2019 by IT Kontrakt. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony, w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez “IT KONTRAKT” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.