Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

IT Kontrakt przebranżawia się na barmanów

Chcieliśmy sprawdzić czy poza IT Kontrakt jest miejsce dla naszego zespołu administracji, dlatego pod okiem wprawionego barmana, próbowali swoich sił w tworzeniu drinków  i koktajli. Sprawdźcie, jak dawali sobie radę.

W Vertigo Jazz Club & Restaurant integrował się nasz zespół i pod okiem jednego z barmanów Barteliera z w Wrocławskiego Warsztatu barmańskiego, zagłębiał się w sztukę przygotowywania kolorowych napojów. Wśród bardzo klimatycznej muzyki, z czego słynie Vertigo, uczestnicy mieli za zadanie przygotować aż pięć różnych drinków, które trzeba było zmieszać, shakować, miksować, a nawet podpalać…

Galeria zdjęć

Komentarze

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.