Aktualności

IT Kontrakt – the meeting place

QA2

Kolejne spotkanie z cyklu QAtowice MeetUp odbędzie się już 21 lutego 2017,          w STREFIE CENTRALNEJ przy Placu Sejmu Śląskiego 2, o godzinie 18:00                  w Katowicach.

W planie przewidziana jest przerwa pomiędzy prezentacjami na „uzupełnienie baterii”, około godziny 18:50.

Wydarzenie poprowadzi dwóch specjalistów IT Kontrakt. Pierwszym z nich jest znany Wam Piotr Grzesiak, który pochwalić może się ponad 7-letnim doświadczeniem w pisaniu testów automatycznych w różnych technologiach dla aplikacji webowych i desktopowych.

Drugim natomiast jest Piotr Guziński – developer aplikacji z „nastoletnim” doświadczeniem, który połknął (bug)cyla szeroko pojętego QA około 5 lat temu. Piotr osiada doświadczenie w implementowaniu i developowaniu testów automatycznych dla aplikacji webowych i desktopowych.

QAtowice MeetUp
Zgodnie z ideą – knowledge sharing, celem wydarzenia jest stworzenie okazji do tematycznych spotkań oraz przestrzeni do wymiany doświadczeń zawodowych, dzielenia się wiedzą, pomysłami jak poradzić sobie z wyzwaniami w projektach lub jak uprościć sobie „życie projektowe”.

Let’s meet
Spotkania dedykowane są dla osób zawodowo związanych z automatyzacją testów, mających już doświadczenie w tym zakresie, chcących dalej się w tej dziedzinie rozwijać i poszerzać swoje kompetencje.

Zapraszamy!

 

 

 

Powrót

Nagrody

Jesteśmy członkami