IT Kontrakt – the meeting place

Kolejne spotkanie z cyklu QAtowice MeetUp odbędzie się już 21 lutego 2017, w STREFIE CENTRALNEJ przy Placu Sejmu Śląskiego 2, o godzinie 18:00 w Katowicach.

W planie przewidziana jest przerwa pomiędzy prezentacjami na “uzupełnienie baterii”, około godziny 18:50.

Wydarzenie poprowadzi dwóch specjalistów IT Kontrakt. Pierwszym z nich jest znany Wam Piotr Grzesiak, który pochwalić może się ponad 7-letnim doświadczeniem w pisaniu testów automatycznych w różnych technologiach dla aplikacji webowych i desktopowych.

Drugim natomiast jest Piotr Guziński – developer aplikacji z “nastoletnim” doświadczeniem, który połknął (bug)cyla szeroko pojętego QA około 5 lat temu. Piotr osiada doświadczenie w implementowaniu i developowaniu testów automatycznych dla aplikacji webowych i desktopowych.

QAtowice MeetUp
Zgodnie z ideą – knowledge sharing, celem wydarzenia jest stworzenie okazji do tematycznych spotkań oraz przestrzeni do wymiany doświadczeń zawodowych, dzielenia się wiedzą, pomysłami jak poradzić sobie z wyzwaniami w projektach lub jak uprościć sobie „życie projektowe”.

Let’s meet
Spotkania dedykowane są dla osób zawodowo związanych z automatyzacją testów, mających już doświadczenie w tym zakresie, chcących dalej się w tej dziedzinie rozwijać i poszerzać swoje kompetencje.

Zapraszamy!

Polecane artykuły
Rejestrację drużynową należy wykonać poprzez wypełnienie załączonego pliku EXEL i wysłanie go na adres zawody@pro-run.pl. EXEL-...
Na biegu organizujemy imprezę towarzyszącą w postaci rzutu PC-em, “blaszakiem”, “złomem” (niepotrzebne skreślić). Na czym...
Nagrody i wyróżnienia
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Skontaktuj się

Copyright © 2018 by IT Kontrakt. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony, w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez “IT KONTRAKT” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.