Ukazało się jubileuszowe, bo już 25 wydanie rankingu TOP 200 publikowanego na łamach magazynu Computerworld. Firma IT Kontrakt znalazła się w 17 kluczowych kategoriach, w których odnotowała wysokie pozycje rankingowe. Kolejny rok z rzędu spółka utrzymała 4 miejsce w kategorii najwięksi dostawcy usług outsourcingowych.

 

Satysfakcjonuje nas ten wynik, potwierdza nasze 13-letnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję rynkową w kluczowej domenie naszej działalności. Branża IT stawia przed nami wyzwania, na które reagujemy dynamicznie z naciskiem na dalszy rozwój. Szczególnie skłaniamy się ku dywersyfikacji usług w formie Managed Services.podkreśla Leszek Kowalczykiewicz, Prezes IT Kontrakt.

 

Wśród największych dostawców usług IT spółka zajęła 11 miejsce.

W sektorach finansowym, ubezpieczeniowym, bankowym, mediów oraz telekomunikacyjnym – niezmiennie IT Kontrakt utrzymuje się w pierwszej dwudziestce, a w sektorze przemysłowym jest 2 dostawcą usług IT w Polsce!

 

Na szczególna uwagę zasługuje fakt, że wzrost zatrudnienia o 242 pracowników zapewnił spółce  7 pozycję w rankingu firm informatycznych o największym wzroście zatrudnienia w 2016 roku i 8 w kategorii firm informatycznych o największym zatrudnieniu w Polsce!

 Co roku cieszą nas miejsca rankingowe w kolejnych kategoriach. Jesteśmy coraz więksi, ale mimo wszystko nasze działania prowadzimy tak, aby utrzymać tempo wzrostu. Sukcesywnie realizujemy stawiane cele w oparciu o takie wartości jak troska o pracownika i klienta, a także o jakość świadczonych usług i rozwój technologii – dodaje Leszek Kowalczykiewicz.

Nagrody

Jesteśmy członkami