IT Kontrakt w jubileuszowym wydaniu rankingu Computerworld TOP200 2017

Ukazało się jubileuszowe 25 wydanie rankingu TOP 200 publikowanego na łamach magazynu Computerworld.

Firma IT Kontrakt znalazła się w 17 kluczowych kategoriach, w których odnotowała wysokie pozycje rankingowe. Kolejny rok z rzędu spółka utrzymała 4 miejsce w kategorii najwięksi dostawcy usług outsourcingowych. Satysfakcjonuje nas ten wynik, potwierdza nasze 13-letnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję rynkową w kluczowej domenie naszej działalności. Branża IT stawia przed nami wyzwania, na które reagujemy dynamicznie z naciskiem na dalszy rozwój. Szczególnie skłaniamy się ku dywersyfikacji usług w formie Managed Services.podkreśla Leszek Kowalczykiewicz, Prezes IT Kontrakt.

Wśród największych dostawców usług IT spółka zajęła 11 miejsce.

W sektorach finansowym, ubezpieczeniowym, bankowym, mediów oraz telekomunikacyjnym – niezmiennie IT Kontrakt utrzymuje się w pierwszej dwudziestce, a w sektorze przemysłowym jest 2 dostawcą usług IT w Polsce!

Na szczególna uwagę zasługuje fakt, że wzrost zatrudnienia o 242 pracowników zapewnił spółce  7 pozycję w rankingu firm informatycznych o największym wzroście zatrudnienia w 2016 roku i 8 w kategorii firm informatycznych o największym zatrudnieniu w Polsce!

 Co roku cieszą nas miejsca rankingowe w kolejnych kategoriach. Jesteśmy coraz więksi, ale mimo wszystko nasze działania prowadzimy tak, aby utrzymać tempo wzrostu. Sukcesywnie realizujemy stawiane cele w oparciu o takie wartości jak troska o pracownika i klienta, a także o jakość świadczonych usług i rozwój technologii – dodaje Leszek Kowalczykiewicz.

Polecane artykuły
Ostatnio miałem możliwość uczestniczenia w wydarzeniu zorganizowanym przez jednego z największych dostawców oprogramowania na potrzeby rynku rekrutacji i poszukiwania pracowników. Oczywiście chodzi o usługi w…
Rejestrację drużynową należy wykonać poprzez wypełnienie załączonego pliku EXEL i wysłanie go na adres zawody@pro-run.pl. EXEL-...
Nagrody i wyróżnienia
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Skontaktuj się

Copyright © 2018 by IT Kontrakt. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony, w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez “IT KONTRAKT” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.