Jubilaci na pokładzie IT Kontrakt

Firmie IT Kontrakt ‘stuknęło’ już 14 lat i szczęśliwie na pokładzie mamy pracowników, którzy są z nami niemal od początku. Barbara Przybyła, Ewa Tomana, Artur Komorowski oraz Tomasz Jośko przez lata pracowali na sukces firmy, a dziś dla współpracowników z krótszym stażem są skarbnicą wiedzy. W ramach skromnych podziękowań podczas przyjęcia-niespodzianki otrzymali spersonalizowane upominki. Specjalne życzenia złożył ich wieloletni przełożony, ówczesny Prezes IT Kontrakt, a obecnie Członek Rady Nadzorczej – Leszek Kowalczykiewicz, oraz Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu – Robert Biedrzycki. W czasie poczęstunku jubilaci odpowiedzieli na kilka krótkich pytań zadanych przez Agnieszkę Włodarczak.

Aga [Koordynator PR]: Czy pamiętacie siebie sprzed 10 lat? Co się u Was zmieniło?

 

Ewa [Główna Księgowa i Prokurent]: Jasne, że pamiętam! Trafiłam do IT Kontrakt i przejęłam księgowość wówczas prowadzoną przez zewnętrzne biuro rachunkowe. Wtedy byłam działem jednoosobowym, a dziś mam do pomocy cały zespół rozwinięty kompetencyjnie. W międzyczasie zostałam też podwójną babcią.

Basia [Kierownik Działu Administracji i Zakupów]: Pracę w IT Kontrakt zaczęłam zaraz po studiach w 2007 roku – pełna zapału, zaangażowania i chęci do działania dołączyłam do kilkunastoosobowego zespołu. Patrząc z perspektywy tych ponad 10 lat mogę powiedzieć, że był to intensywny i dobrze wykorzystany czas – zdobyłam całe mnóstwo nowych umiejętności i otrzymałam szansę zbudowania Działu Administracji i Zakupów, na czele którego niezmiennie stoję. 🙂 W życiu prywatnym doczekałam się wspaniałego Męża i Synka.

Tomek [Dyrektor Sprzedaży]: Przez 10 lat pozmieniało się naprawdę sporo. Z perspektywy zawodowej, dostałem niepowtarzalną szansę dołączyć do ciekawej firmy na wstępnym etapie jej działalności, a następnie przez ponad dekadę współtworzyć jej sukces. Prywatnie, założyłem rodzinę i miałem sporo okazji do realizowania swoich pasji – przede wszystkim podróżniczych i muzycznych.

Artur [Koordynator Eventów i Konferencji]: Generalnie staram się nie rozmyślać o przeszłości. 😀 Tak, pamiętam – martwiliśmy się czy utrzymamy się na rynku w obliczu globalnego kryzysu. Dziś IT Kontrakt jest wiodącą firmą w branży i mam pewność, że będzie tylko lepiej.

 

Aga: Co Wam się najbardziej podoba w tej pracy i sprawia że jesteście częścią zespołu IT Kontrakt już tyle lat?

 

Ewa: Zdecydowanie mnogość i zróżnicowanie tematów. To, że mogłam obserwować jak firma rosła w siłę, począwszy od małej lokalnej firmy aż do dużego przedsiębiorstwa o międzynarodowym zasięgu. Te wszystkie zachodzące procesy nie pozwoliły na jakąkolwiek stagnację. Ponadto ludzie – wzajemny szacunek i ogromna wiara przełożonych w pracowników.

Basia: Ludzie, atmosfera, rozwój i nieprzewidywalność – te 4 słowa chyba najlepiej opisują moją drogę w IT Kontrakt. Możliwość doświadczania, jak z małej rodzinnej firmy, IT Kontrakt wyrosła na silnego gracza na rynku usług IT. Dzięki temu czuję się jej częścią i mam przekonanie, że i ja dołożyłam do tego niewielką, ale jednak swoją własną cegiełkę. 🙂

Tomek: Przede wszystkim ludzie. W ciągu 10 lat miałem okazję współpracować z wieloma fantastycznymi osobami, zarówno wewnątrz naszej organizacji, jak i w ramach rozwijania biznesu z naszymi klientami i partnerami. Wiele się od nich nauczyłem i mam nadzieję, że i ja byłem w stanie innym dać coś wartościowego od siebie. Ponadto mam poczucie, że bardzo rozwinąłem się zawodowo. Dołączyłem do IT Kontrakt, gdy firma liczyła mniej niż 200 osób, a dziś jest nas niemal 2000. Przez lata moje obowiązki i odpowiedzialność zmieniały się i rozszerzały dość dynamicznie. 🙂 Dziś czuję się częścią tego sukcesu.

Artur: Wzrok już nie ten. 😀 Szczerze, to podobają mi się nowoczesne metody zarządzania sukcesywnie wprowadzane przez zarząd i management. Od kilkunastu lat obserwuję jak firma IT Kontrakt przyjmuje światowe standardy i uczucie bycia częścią tych zmian jest wspaniałe.


Aga: Czego życzysz sobie na kolejne lata?Ewa: Tego nie mogę zdradzić. 🙂

Basia: Nieustających wyzwań, wspaniałego zespołu i radości z tego, z czym przyjdzie mi się jeszcze w IT Kontrakt zmierzyć.

Tomek: W sferze zawodowej myślę, że podążania taką ścieżką, która w dalszym ciągu będzie umożliwiać mi rozwój i wspólną pracę z wartościowymi ludźmi nad sensownymi projektami i inicjatywami. A prywatnie, kontynuować kierunek obrany lata temu. 🙂

Artur: Aby IT Kontrakt rosło szybciej niż konkurencja, było coraz lepsze i skuteczniejsze, stało się liderem branży w Unii Europejskiej i na świecie. Niech moc będzie z nami! A prywatnie, może w końcu jakiś dłuższy rejs, np. z Portugalii na Karaiby? Już nawet mam upatrzoną łódkę. W końcu dzisiaj można pracować też zdalnie. 🙂

 

Aga: Życzę Wam spełnienia tych marzeń i kolejnych takich jubileuszy na pokładzie IT Kontrakt. Dziękuję za rozmowę!

Polecane artykuły
array(0) { }
IT Services Competence Platform, globalna grupa kapitałowa tworzona przez Oaktree Capital Management i Cornerstone Partners, wita w swoim gronie niemiecką spółkę Sevenval Technologies, lidera transformacji…
Inwestycja Oaktree Capital Management i Cornerstone Partners – IT Services Competence Platform, globalna grupa kapitałowa,...
Nagrody i wyróżnienia
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Zapytanie ofertowe
Copyright © 2019 by IT Kontrakt. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony, w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez “IT KONTRAKT” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.