Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Kolejna edycja Pikników rodzinnych!

Fantastyczna atmosfera, dużo atrakcji i mnóstwo pozytywnych emocji towarzyszyło nam w lipcu podczas kolejnej edycji Pikników Rodzinnych IT Kontrakt w Warszawie i Poznaniu!

Warszawa

07 lipca w samym centrum Ochoty, w pięknych ogrodach Osady odbyła się kolejna już edycja Pikniku Rodzinnego. Jak co roku, dla naszych gości przygotowaliśmy wiele atrakcji. Naturalnie większość z nich skierowanych do najmłodszych uczestników pikniku. Basen z piłkami, stanowisko do malowania buziek, fotobudka – dzięki której każdy miał możliwość wykonania rodzinnych fotografii z natychmiastowym wydrukiem oraz dekoracje z ulubionymi postaciami animacji, co również było świetną okazją dla dzieciaków do zrobienia pamiątkowych zdjęć. To oczywiście sprawiło, że uśmiech z młodych twarzy nie znikał bardzo długo.

Beztroska zabawa i aura spokoju jaka towarzyszyła temu miejscu, pozwoliła każdemu odprężyć się i zapomnieć na chwilę o pędzie miasta. Oczywiście mało kto wytrzymałby cały dzień bez jedzenia. Dlatego też o podniebienia gości zadbała kuchnia Osady, która serwowała doskonale przygotowane dania z grilla i szeroki wachlarz dodatków, a także Słodki Stół dla dużych i małych łasuchów, na którym znalazło się całe mnóstwo różnokształtnych, kolorowych ciasteczek, cukierków, żelków, lodów, owoców oraz ciast.

Poznań

Znajdujące się w granicach Poznania – otoczone lasami Jezioro Rusałka stanowi atrakcyjny teren rekreacyjny dla mieszkańców tego miasta. To właśnie tam, na północnym brzegu znajduje się restauracja Rusałka – Sama Frajda, w której zorganizowaliśmy tegoroczną edycję Pikniku Rodzinnego.

Również tutaj zadbaliśmy o dobrą zabawę i gwarancję niezapomnianych przeżyć.

Podczas gdy wszyscy goście rozgościli się w ogródku restauracji z niesamowitym widokiem na jezioro, oddając ożywionym rozmowom i korzystając z przygotowanego poczęstunku, dzieci korzystały z atrakcji jednego z największych w Polsce obiektów, w całości przeznaczonego na zabawę dla całej rodziny. Na blisko 3000m2 otwartej przestrzeni najmłodsi uwalniali swoje pokłady energii na dmuchanych zamkach, zjeżdżalniach i innych wielkoformatowych zabawkach, jak i również w 500m2 hali namiotowej wypełnionej po brzegi rozmaitymi atrakcjami. Jedną z nich wielopoziomowa konstrukcja, na przestrzeni której na dzieci czekało wiele przeszkód, baseny pełne kolorowych kulek i specjalnie wydzielona strefa dla malucha, z atrakcjami przystosowanymi dla najmłodszych.

Kilka godzin, które były zaplanowane na pikniki przeleciały w oka mgnieniu, bez wątpienia był to bardzo przyjemny, ciepły, a przede wszystkim rodzinny czas, który na długo pozostanie w pamięci Naszych pracowników i ich rodzin.

Te wyjątkowe wydarzenia już za nami, dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na przyszłoroczne edycje!

Galeria zdjęć

Komentarze

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.