KONKURS “I love IT”

I love IT to kolejna inicjatywa skierowana do pracowników IT Kontrakt. Jej celem jest stworzenie kalendarza firmowego na 2018 rok.  Możliwości do interpretacji hasła I love IT są ogromne. Pracownicy mogą przesyłać swoje autorskie zdjęcia, które nawiązują zarówno do branży informatycznej, jak i ulubionych miejsc lub hobby.

Co miesiąc, komisja wybiera najlepszy kadr, a jego autor otrzymuje nagrodę pieniężną. Konkurs trwać będzie aż do listopada 2017 roku, a w styczniu 2018 roku rozpoczniemy sprzedaż, z której całkowity zysk zostanie przekazany na cele charytatywne.

Edycja styczniowa już za nami. Poniżej przedstawiamy zwycięską fotografię, która znajdzie się na styczniowej karcie kalendarza. Jej autorem jest Tomasz Krakowski – User Supporter W IT Kontrakt 🙂

Polecane artykuły
Z dniem 1. marca 2018 roku pan Leszek Kowalczykiewicz, dotychczasowy Prezes Zarządu IT Kontrakt i jeden z jej udziałowców, został mianowany Członkiem Rady Nadzorczej. Do…
W zeszłym roku z inicjatywy Michała Tomasika, jednego z naszych Dyrektorów, powstała akcja CSR –...
Nagrody
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Skontaktuj się

Copyright © 2018 by IT Kontrakt. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.