Konkurs “SAM zostań przemytnikiem”

Jesteś ekspertem IT w swojej dziedzinie? Już żadne zlecenie w całej galaktyce nie jest w stanie Cię zaskoczyć? Może od zawsze marzyłeś o pełnej przygód karierze gwiezdnego przemytnika? Dlatego mamy konkurs stworzony specjalnie dla Ciebie!

Zmierz się z naszymi zagadkami i sprawdź jakim przemytnikiem jesteś, a następnie odbierz wejściówki na najbardziej oczekiwaną w galaktyce filmową premierę roku 2018! Przygotowaliśmy aż 250 podwójnych biletów do sieci kin Multikino, ale zadanie nie jest łatwe… Wejdź na stronę www.samzostanprzemytnikiem.pl i podejmij się jednej z trzech zagadek przygotowanych przez naszych ekspertów.

Sprawdź swoje analityczne umiejętności i zobacz czy odnalazłbyś się w roli gwiezdnego przemytnika.

UWAGA: Konkurs potrwa do 24/05/2018 lub wyczerpania biletów i jest przeznaczony wyłącznie dla osób nie współpracujących z IT Kontrakt.

Polecane artykuły
array(0) { }
IT Services Competence Platform, globalna grupa kapitałowa tworzona przez Oaktree Capital Management i Cornerstone Partners, wita w swoim gronie niemiecką spółkę Sevenval Technologies, lidera transformacji…
Inwestycja Oaktree Capital Management i Cornerstone Partners – IT Services Competence Platform, globalna grupa kapitałowa,...
Nagrody i wyróżnienia
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Zapytanie ofertowe
Copyright © 2019 by IT Kontrakt. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony, w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez “IT KONTRAKT” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.