Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Korzystaj z wyjątkowego kalendarza i wspieraj cyberseniorów!

W zeszłym roku z inicjatywy Michała Tomasika, jednego z naszych Dyrektorów, powstała akcja CSR – „I love IT”. Każdego miesiąca rozstrzygaliśmy konkurs wśród naszych pracowników na najlepsze zdjęcie, które będzie widokówką danego miesiąca. Laureat każdego miesiąca otrzymał nagrodę finansową. W ten sposób stworzyliśmy Kalendarz o nazwie „I love IT”, który został w pełni sfinansowany przez Zarząd IT Kontrakt.

Cały dochód ze sprzedaży przekażemy na realizację projektu „Nowoczesny i aktywny senior”, a dokładnie na szkolenia z zakresu obsługi programów komputerowych, organizowanego przez Caritas Poznań – katolicką organizację charytatywną. Szczegóły dostępne na stronie Caritas Poznań.

Mamy nadzieję, że będziecie zainteresowani wsparciem i zakupicie nasze kalendarze. Poniżej ceny wywoławcze wraz z formatami.

W zależności od indywidualnych potrzeb, proponujemy trzy warianty kalendarza:

  •         Kalendarz na biurko stojący – format A5 – nie mniej niż 10 zł
  •         Kalendarz/podkładka na biurko – format B2 – nie mniej niż 15 zł
  •         Kalendarz ścienny – format A3 – nie mniej niż 25 zł

„Chcemy, aby ta inicjatywa wywołała efekt domina, a Kalendarz „I LOVE IT”, który wspólnie stworzyliśmy był początkiem wielu działań na rzecz tych, którzy tej pomocy potrzebują!” –  Michał Tomasik – Business Unit Director.

Sposób płatności:

Prosimy o wpłacanie darowizny wg stawek podanych powyżej na numer konta 91 1140 1140 0000 3847 0500 1011 (podając w tytule przelewu: imię i nazwisko oraz wybrany format kalendarza). Po przesłaniu potwierdzenia przelewu wraz z adresem do wysyłki na adres magdalena.faldyna@itkontrakt.pl, kalendarz zostanie wysłany na wskazany adres.

Komentarze

string(0) ""

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.